בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: טאבלט לכל תלמיד

מגדל העמק: טאבלט לכל תלמיד

 

204 תלמידי כיתות ד' בבתי הספר היסודיים במגדל העמק קיבלו היום טאבלטים אישיי, בטקס שנערך  במעמד שר המדע אופיר אקוניס, ראש העירייה אלי ברדה, סגנו אלי בקסיס, חברי מועצת עיר דורון אלחרר ויקי בן חיים, ראשי התכניות "מחשב לכל ילד" ו"סיסמא לכל תלמיד". ילדי מגדל העמק זכו להיות התלמידים הראשונים בישראל שילמדו באמצעות טאבלט אישי במסגרת התכנית "מחשב לכל הכיתה". מאז השקת הפרויקט זכו למעלה מ-750 ילדי מגדל העמק במהלך השנים במחשבים אישיים והיום נוספו עוד 204 תלמידים, במטרה לצמצם את הפער הדיגיטלי.

צילום: כפיר בזק
אלי ברדה, אלי בקסיס והשר אופיר אקוניס (צילום: כפיר בזק)

במהלך הטקס אמר השר אקוניס: "באנו לכאן היום כדי לבשר שמגדל העמק היא העיר הראשונה במדינת ישראל שתלמידיה יקבלו מחשבי טאבלט אישיים ועל מנת לממש את ההתחייבות שלנו: צמצום הפער החברתי באמצעות צמצום הפער הדיגיטלי. כמי שעומד בראש מיזם מחשב לכל ילד, אני יכול לומר בפה מלא: אנחנו לא מדברים על צדק חברתי- אנחנו עושים אותנו. עד כה חילקנו למעלה מ- 15,000 מחשבים וטאבלטים. תפקדנו לוודא שעוד ילדים, עוד משפחות, יתחברו לעולם המחר ויהוו תשתית למדעני העתיד של ישראל״.

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה: ״מגדל העמק היא רשות מדגימת תקשוב במשרד חינוך ואנחנו גאים להיות הראשונים בישראל שמקבלים את פרויקט ׳מחשב לכל כיתה׳. פרויקט זה מצטרף לתכניות חינוכיות חדשניות רבות שילדי מגדל העמק זוכים לקבל. אנחנו רוצים להעניק לילדנו את שוויון הזדמנויות וצדק חברתי".

בדוק גם

שגיא מלמדת בבית הספר במקסיקו (צילום

"הילדים היו בהיסטריה, היינו שם להרגיע אותם"

הדס שגיא מקרית ביאליק מצאה את עצמה במקסיקו, בעיצומה של התנדבות במסגרת עמותת "לוחמים ללא גבולות". כשרעדה האדמה היו חברי המשלחת בקומה השלישית בבית הספר וראו את הבניינים מתנדנדים. אחרי שהרגיעו את הילדים גילו שמקום האירוח שלהם נהרס כליל

מיכאל מור בארכת מעצר (צילום מערכת העיתון)

כתב אישום נגד מיכאל מור; מכר נשק לסוכן משטרתי

פרקליטות מחוז צפון הגישה לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד מיכאל מור, מוטי הארוני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *