בית / בחירות מקומיות 2018 / חדרה: ניר בן חיים ירוץ למועצת העיר

חדרה: ניר בן חיים ירוץ למועצת העיר

יו"ר ההסתדרות במרחב חדרה והשומרון, ניר בן חיים העומד בראש סיעת 'העיר של כולנו,' יתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות בתמיכת יו"ר המפלגה השר משה כחלון.  כנס הבחירות נערך בשבוע שעברה בביתו בשכונת בית אליעזר בנוכחות 300 פעילים.  בגזרה הפוליטית בעיר חשו מעט אכזבה, ואמרו כי בן חיים יכול היה לרוץ לראשות העיר ואילו כחלון היה תומך בו.

ניר בן חיים וכחלון צילום: שימי מנחם
ניר בן חיים וכחלון צילום: שימי מנחם

השר כחלון סיפר כי המגעים בין מפלגת כולנו עם בן חיים נמשכו חודשים רבים: "אין לנו הרבה רשויות מקומיות בהם אנחנו מתמודדים, אולי ב-15 רשויות. אבל את ניר בן חיים היה לנו קשה לשכנע. היו לי איתו מספר פגישות, פניתי אפילו לאבי ניסנקורן יושב ראש ההסתדרות וביקשתי שישחרר אותו לטובת העיר. אני שמח שהוא הסכים ומקווה שילך עד הסוף ואני מבטיח לסייע לו וכבר עכשיו קובע עם ניר פגישת עבודה ראשונה ב-1 בנובמבר בלשכת שר האוצר בירושלים".

מנכ"ל מפלגת כולנו, יואב רפאל סיפר לקהל שהמגעים עם בן חיים נמשכו תשעה חודשים, והערב הזה הוא כמו לידה מוצלחת בשבילו והביע תקווה שבסופו של דבר בן חיים יתרצה ויתמודד על ראשות העיר ולא יסתפק במועצת העיר.

בן חיים ושותפו לסיעה, עו"ד נתן לבייב, לא התייחס ללחץ הגלוי שמפעילים השר כחלון ואנשי כולנו. לבייב דיבר בדברי הברכה שלו על הקשר החם שיש לו עם ניר בן חיים ועל ביטול הבחירה העדתית: "בבחירות שעברו התמודדתי על המשבצת של יוצא ברית המועצות וחסרו לי שני קולות כדי להיכנס למועצה אבל היום, 24 שנים אחרי שעליתי לארץ והגעתי לחדרה אני מאמין שאין מקום לבחירה עדתית והחיבור שלנו, של ניר ושלי, מוכיח את זה לכולם. אנחנו כאן בשביל לפעול למען העיר של כולנו ולא משנה מאיזה מוצא עדתי אנחנו".

בן חיים הודה לשר כחלון על התמיכה וסיפר בדבריו כי אחרי יותר משני עשורים שבהם הוא פעיל ציבורית במסגרת ועד העובדים של עיריית חדרה ובתפקיד יושב ראש ההסתדרות במרחב, החליט לעלות שלב ולפעול למען כל תושבי העיר. בן חיים לא התייחס להפצרות השר ומנכ"ל המפלגה בנוגע להתמודדות על ראשות העיר והעדיף להתרכז במסר לאורחיו. "המטרה שלנו היא להפוך את חדרה למקום מצוין, יחד אתכם נצליח".

 

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *