מבזקים
בית / שרון / חדשות שרון / המצליחים: מפגש עומר לעסקים – בחסות מרכנתיל דיסקונט

המצליחים: מפגש עומר לעסקים – בחסות מרכנתיל דיסקונט

כ-350 בעלי עסקים מקשת העסקים המקומיים המגוונת ומכל אזורי תפוצת עיתוני עומר תקשורת ייפגשו ביום ראשון, 24 בינואר, במלון דן כרמל בחיפה.

המפגש ייפתח ב-17:00 בקבלת פנים מרשימה בלובי המלון כשברקע תנעים תזמורת עם מוזיקה קלאסית. לאחר מכן תתקיים ארוחה חגיגית ומשובחת, שבסיומה יחל שלב ההרצאות. ראשונים יישאו דברים מנכ"ל בנק מרכנתיל דיסקונט, מר שוקי בורשטיין, נותן החסות לאירוע, ומו"ל עומר תקשורת, מר שלמה לונדון.

ההרצאה המרכזית, בנושא "כלכלת ישראל לאן"- או במילים אחרות: "מגש הכסף למתקדמים" – תהיה של פרופ' ירון זליכה, ראש בית הספר לראיית חשבון וניהול כספים בקריה האקדמית אונו. בתום ההרצאה יתכבדו באי המפגש בקפה ומתוקים וייהנו ממינגלינג עסקי מעשיר.

פרופ' ירון זליכה (צילום: יח"צ)
פרופ' ירון זליכה צילום: יח"צ

פרופ' זליכה ידבר, בין השאר, על כך שלאחר מאמצים שנמשכו כ-20 שנה, הצליחה ישראל להתקבל לארגון ה-OECD, בו חברות כל מדינות המערב המפותחות, אך למרות זאת, מזכ"ל הארגון מיהר להגדיר את ישראל כמדינה הענייה ביותר בארגון עם פערים עצומים בינה לבין הבאה אחריה בתחתית מדינות המערב.

לפרטים נוספים על מפגש העסקים המנצח

נקודות מעניינות נוספות שיעלה פרופ' זליכה בהרצאתו: חוסר ההתאמה בין המדיניות הכלכלית בישראל לבין פוטנציאל הצמיחה והרווחה הגלום במשק הישראלי וכיצד מדיניות זו הפכה את ישראל למדינה שבה העובד הישראלי עובד הכי הרבה במערב, מרוויח הכי פחות ומוציא את כספו על המוצרים והשירותים הכי יקרים במערב.

בדוק גם

דור רונן - 4000 מייל

לראשונה בארץ ובחדרה: תיאטרון ביכורים

מדובר ביוזמה חדשה של המרכז העירוני לאמנויות הבמה והתיאטרון בשיתוף סטודיו במה של פנאי העיר, …

דניאל המרכז לבריאות השן

דניאל המרכז לבריאות השן: שיקום הפה תוך 48 שעות

נראה שעוד מתקופת הילדות רובנו לא ממש מתלהבים ללכת לטיפולי שיניים: החשש שהטיפול יכאב, שהרופא יחטט לנו בפה בכל מיני מכשירים, אולי יעיר לנו שאנחנו אוכלים יותר מידי מתוקים. היות וטיפולי שיניים הם לא מותרות אלא חובה, אנחנו גם יודעים שנצטרך לשלם עליהם סכומים שעלולים להיות יקרים. אבל יש בעפולה מקום אחד שמבטל את כל החששות: דניאל- המרכז לבריאות השן ומעבדת שיניים יגרום לכם לשנות את כל מה שחשבתם על טיפולי שיניים. מדובר במקום נעים, מזמין, המעניק מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה וכירורגיה, שירות מצוין של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ואפשרויות תשלום נוחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *