בית / שרון / בנימינה / ברוך אורן הצטרף לבחירות לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה

ברוך אורן הצטרף לבחירות לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה

ברוך אורן, תושב גבעת עדה, הודיע אתמול (ראשון) באופן רשמי כי יתמודד על ראשות המועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה, שיתקיימו ב-13.6. אורן מצטרף לשלומי סלמה, רם פיין ואיתי וייסברג, שלושתם תושבי בנימינה, שכבר הודיעו על התמודדותם על ראשות המועצה.

אורן (38), סרן במיל' ומהנדס מחשבים בהשכלתו, הוא פעיל חברתי בולט בשני3ם האחרונות. הוא כיהן בעבר כראש צוות פיתוח תוכנה ביחידת המחשבים של חיל האוויר, ולאחר מכן שימש כמפתח תוכנה בכיר במספר חברות, וכיום עוסק בפיתוח סטארט-אפ חדשני בתחום המכ"מ. לפני 8 שנים עבר לגור בגבעת עדה.

מבטיח שקיפות מלאה. ברוך אורן. צילום: ינון כלפון
מבטיח שקיפות מלאה. ברוך אורן. צילום: ינון כלפון

"בשנים האחרונות העברתי את מוקד הפעילות שלי מנושאים ארציים לנושאים מקומיים, החשובים לכולנו בבנימינה ובגבעת עדה", מסר אורן. "התחלתי לעבוד עם תושבים על מנת לשפר את רמת החינוך במושבות, לדאוג שהרחובות והסביבה יהיו נקיים יותר ולשמור על האופי הכפרי של האזור בו אנו וילדינו חיים. את ההחלטה להתמודד לראשות המועצה קיבלתי לאחר התייעצות עם חברים ותושבים רבים. ההחלטה לצאת מאלמוניות יחסית ולהפוך לאיש ציבור אינה קלה, ויחד עם זאת יש לי את כל הכלים, הידע, הניסיון והרצון, תוך שיתוף פעולה אמיתי עם כלל הציבור, להפוך ולקדם את איכות החיים במושבות שלנו לאיכות חיים מעולה".

לאורך השנים עסק אורן בפיתוח מנהיגות מקומית ובבניית קהילות ברחבי הארץ, תוך מתן דגש על הקהילה הגאה. במהלך השנים כתב כמה ספרים והיה לאחד ממנהיגי המחאה החברתית, שאת מסקנותיו ממנה כתב בספר "שדה האוהלים". "אני לא פוליטיקאי טיפוסי, אולם אני יודע שיש ביכולתי לעשות טוב לכולנו ולסביבה בה אנו חיים", הוא מסכם. "התואר והכבוד לא מדברים אלי, חשוב לי להטמיע וליישם תכניות, שהכנתי במיוחד במהלך חודשים רבים ואותן אפרסם בשבועות הקרובים, לקידום המושבות ושיפור משמעותי של איכות החיים של כולנו. בראש סדרי העדיפויות אני מתכוון להעמיד את נושאי החינוך, העבודה עם ובשביל הקהילה, החוסן הכלכלי והשמירה על סביבה כפרית וירוקה. הכל יהיה שקוף וגלוי והתושבים ייפגשו ראש מועצה אוהד, קשוב, עם נכונות לתת חופש ולהעביר סמכויות ניהול עצמי".

בדוק גם

מתוך הסרט בית בגליל צילום דוד רודוי

בית בגליל: בין שני העולמות של אסף סבן

"יש איזה רגע שהמציאות דופקת בדלת או לפחות מתחילה לשאול שאלות. לא סתם המחאה החברתית התחילה על רקע של דיור. החלום של בית משלך זה משהו שנהיה יותר דחוף". אסף סבן, שסרטו עטור הפרסים "בית בגליל" מוקרן בימים אלה בבתי הקולנוע בארץ, מספר איך נולד הרעיון לסרט ומדוע בחר לצלם אותו בבית של אחיו, ההולך ונבנה ביישוב הררית, בו גדל

שוטרי התחנה והנערה (צילום משטרת ישראל)

האורחים לא הגיעו לבת המצווה, שוטרי תחנת עכו והתושבים עשו שמח

אם מעכו פירסמה ברשת החברתית קריאה להגיע לשמח את ביתה בבת מצווה שנעקכה אמש (חמישי) …

2 תגובות

  1. ניכר כי גייסת חברה זולה להרצתך לבחירות. מי שמשלם מעט מפסיד.

  2. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *