יום רביעי , מאי 22 2019
בית / הד הקריות / קרית ביאליק: מיזם חברתי חדש למען מרותקי בית
מנכ"ל משרד העבודה והרווחה אביגדור קפלן, ראש העירייה אלי דוקורסקי, מנהל אגף הרווחה עומר בן ארצי בביתה של לילי גונור | צילום: דוברות העירייה
אביגדור קפלן, אלי דוקורסקי, מנהל אגף הרווחה עומר בן ארצי בביתה של לילי גונור | צילום: דוברות העירייה

קרית ביאליק: מיזם חברתי חדש למען מרותקי בית

מנכ"ל משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים אביגדור קפלן הגיע הבוקר לביקור עבודה בקרית ביאליק, כדי להתרשם מקרוב ממיזם ייחודי, שבאמצעותו יכולים מרותקי בית לתקשר עם מועדוני קשישים ולהשתתף מרחוק בפעילות המתקיימת בהם, לצפות בהרצאות ולשוחח בווידיאו עם קרובי משפחה וחברים.

אצל 15 מרותקי בית בעיר שאין ביכולתם לצאת מדירתם ולהשתתף באופן פעיל בחוגים, קורסים, הרצאות ושאר פעילויות, מותקנת מערכת, המאפשרת להם להפיג את הבדידות ונותנת להם להרגיש שהם שותפים פעילים בחיי הקהילה, להתעדכן בחדשות, להעשיר ולהרחיב את הידע בתחומי תוכן נבחרים. קפלן, שהתרשם עמוקות מהיכולות של המערכת, שמע מפיה של לילי גונור, עובדת סוציאלית לשעבר באגף לשירותים חברתיים בקרית ביאליק והיום מרותקת בית בעצמה, על נפלאות המערכת, כאשר ביקר בביתה.

ראש העירייה אלי דוקורסקי ביקש את תמיכת המשרד לצורך הרחבת הפרויקט עבור משפחות נוספות ואף הציע אפשרות לשדר באמצעות המערכת הקיימת את הטקסים והאירועים העירוניים.

בהמשך ביקר מנכ"ל המשרד במבנה החדש, אליו יועבר בימים הקרובים האגף לשירותים חברתיים של עיריhת קרית ביאליק. המבנה רחב הידיים נגיש לבעלי צרכים  מיוחדים, מזמין במראהו, מאובזר בציוד מתקדם ומודרני ומאפשר שמירה מקסימלית על פרטיותם של התושבים המקבלים את השירות. דוקורסקי: "המעבר של האגף לשירותים חברתיים למקום החדש ישפר, ללא צל של ספק, את חוויית השירות לציבור תוך התחשבות בצורכי הפרט".

בדוק גם

ארגון וסדר מופתיים | צעדת קרית ביאליק | צילום: דוברות העירייה

מספר שיא של משתתפים בצעדת קרית ביאליק

השנה חגגה הצעדה המסורתית 35 שנים להיווסדה עם יותר מ-10,000 משתתפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *