יום שני , מרץ 18 2019
בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / כך תוכנן הרצח של סולומון אמסלם מקרית אתא
זירת רצח
זירת רצח (צילום ארכיון: שי וקנין)

כך תוכנן הרצח של סולומון אמסלם מקרית אתא

אושרי אמסלם (צילום עצמי)
הנאשם אושרי אמסלם (צילום עצמי)

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אושרי אמסלם בן 28 מקרית אתא, בנו של המנוח סלומון אמסלם ז"ל ונגד חברו רומן גריבוב בן 24 מחיפה בגין רצח, קשירת קשר לביצוע פשע ושוד בנסיבות מחמירות.

מעובדות כתב האישום עולה כי ב-30 לספטמבר בסביבות השעה 18:30 ישבו אושרי ורומן בקיוסק הסמוך לדירת המנוח, ושתו משקאות חריפים. בהמשך הערב עבר המנוח סלומון אמסלם ז"ל במקום ושוחח עמם. לאחר מכן החליטו השניים להמית את המנוח עוד באותו ערב ולשדוד ממנו את כספו ואת רכבו.

סמוך לשעה 20:00 ניגש אושרי אל אביו המנוח, שהיה בקרבת מקום, ולקח ממנו את מפתחות הדירה ועלו השניים אל הדירה, שם הצטיידו בסכינים, והמתינו בחדרו של אושרי לבוא המנוח. בסביבות השעה 20:20 הגיע המנוח אל הדירה ונכנס אל חדרו של אושרי ואז תקפו אותו השניים במכות ובבעיטות ובצוותא חדא דקרו את המנוח מס דקירות בחלקי גופו השונים.

בעוד המנוח שוכב על רצפת הדירה ומתבוסס בדמו, נטלו אושרי ורומן מכיסיו של המנוח את מכשיר הטלפון הנייד שלו, את ארנקו ובו כ -1500 יורו במזומן, ואת מפתחות רכבו של המנוח. לאחר מכן יצאו השניים מן הדירה ונמלטו מהמקום ברכבו של המנוח וזאת כשהם מותירים את המנוח מתבוסס בדמו. בהמשך הערב הלכו השניים לאכול יחד, ולאחר מכן נסעו לדירתו של רומן. הפרקליטות ביקשה מביהמ"ש לעצור את השניים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם

בדוק גם

אופירה חיים ז"ל

"כרך בחוזקה את חוט הניילון סביב צווארה וחנק אותה במשך כ-10 דקות"

כתב אישום מזעזע הוגש נגד דוד חיים בגין רצח בכוונה תחילה של גרושתו, אופירה חיים ז"ל. "מדובר במעשים אכזריים וקשים המלמדים על דפוסי החשיבה האלימים והמסוכנים של הנאשם", נכתב בכתב האישום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *