יום שבת , מרץ 23 2019
בית / הד הקריות / נדל"ן בהד הקריות / החלו עבודות לבניית שני גני ילדים חדשים בשכונת גבעת אלונים
גבעת אלונים של שרביב ממעוף הציפור (הדמיה: ויו פוינט)
גבעת אלונים של שרביב ממעוף הציפור (הדמיה: ויו פוינט)

החלו עבודות לבניית שני גני ילדים חדשים בשכונת גבעת אלונים

עיריית קריית אתא החלה בימים אלה את היציקה לבניית התשתית של 2 גני ילדים חדשים בשכונה החדשה גבעת אלונים במטרה לתת מענה לתושבי השכונה החדשה הנמצאת בשלבי בנייה סופיים.

הגנים שיבנו הינם מבנים דו כיתתיים בגודל 135 מ' כל אחד, כאשר כל מבנה יהיה ערוך לקלוט 35 ילדים בכל גן. הגנים כוללים מרחב מוגן ציבורי, חדרי פעילות, מטבחון, שירותים וחדר בגודל 350 מ"ר לכל גן עם מתקני שעשועים חדישים ואיכותיים, בהתאם לתקנות משרד החינוך. עלות הבנייה כ- 3מיליון שקלים והיא צפויה להסתיים עד חודש יולי 2014 לקראת שנת הלימודים הבאה.

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ: " עירייה תמשיך להציב בראש סולם העדיפויות את ההשקעה במערך החינוך בכדי שתושבי העיר, ילדיה ותלמידיה ימשיכו ליהנות ממערכת חינוך איכותית, מתוכניות למידה חדשניות ומבתי ספר וגני ילדים מודרניים ומתקדמים. שכונת גבעת אלונים היא המשך למגמת הפיתוח בקרית אתא כחלק מתוכנית הפיתוח העירונית שמטרתה למצות את פוטנציאל הבינוי בעיר".

 

בדוק גם

עיריית קרית אתא. צילום: דורון גולן

הסתיימה שביתת עובדי המתנס"ים בקרית אתא. הפעילות בצהרונים חזרה לשגרה

הסיבה: הודעה שיצאה משלכת מנכ"ל העירייה, לפיה עשרות עובדי רשת המתנ"סים, שרכשו מבעוד מועד כרטיסים לנשף פורים של עובדי העירייה, במחיר של 100 שקלים לכרטיס, לא יוכלו להשתתף בנשף והם נדרשים להחזיר את הכרטיסים בגלל "חוסר מקום באולם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *