יום שבת , מרץ 23 2019
בית / הד הקריות / קרית אתא / "אני אומרת הכל"
שלי זיו (צילום: דורון גולן)
שלי זיו (צילום: דורון גולן)

"אני אומרת הכל"

באיזשהו שלב, באמצע הפגישה שלנו, הבטן שלי מתחילה לשקשק. בכל זאת, לא בכל יום יוצא לי לקבל אפיון כמעט מדויק של האופי שלי ותיאור משקף של ביתי מבחורה שמעולם לא פגשתי. מה גם שבהחלט התרגשתי להיות בחדר אחד עם סבתא רבתא שלי, למרות שכבר לפני שנים רבות הלכה לעולם שכולו טוב. ידעתי שזו היא, כי תיאורה היה מדויק. "אם נשמה של מת בוחרת להגיע אני פותחת לה את הדלת. אני לא מזמנת מתים כדי לא להפריע לנשמתם", אומרת בטבעיות המתקשרת והקוראת בקלפים, שלי זיו, "כן, הם מסתובבים לידינו. אלו הנשמות שלהם, ואם סבתא שלך לא הייתה עומדת כאן לא הייתי יכולה לתאר אותה".

את טועה לפעמים?

"לרוב לא, תודה לאל. 100 אחוז יש רק למעלה ואני מאמינה שאני מגיעה ל: 80-90 אחוז, אם הלקוחות שלי חוזרים אליי ומלווים אותי שנים". זיו מקרית אתא משילה מעליה את מבטי הלעג, הציניות וחוסר האמון, וכאלה יש רבים. רוב אוכלוסיית העולם, יש לשער, תטען שמיסטיקה היא שטויות במקרה הטוב אם לא שרלטנות וניצול חולשתם של אנשים מפוחדים במקרה הפחות טוב. בחדר נעים ורגיל בביתה בגבעת רם, היא עורכת עבורי פתיחה בקלפי טארוט ומתקשרת עם כוחות עליונים. השיטה הצוענית את שיטת עבודתה הייחודית, לדבריה, פיתחה בעצמה, כשהייתה בגיל 15, ועד כמה שידוע לה, אין עוד מישהו בישראל שפועל לפי השיטה שלה. היא מסבירה שהיא מתבססת על השיטה הצוענית ומשלבת תקשור ופתיחה בארבע~חמש חפיסות קלפים שונות, כשלכל חבילה יש את ההתמחות שלה. השילוב בין החפיסות, היא אומרת, נותן תמונת מצב מעמיקה של האדם.

את אומרת הכל? גם את התחזיות הפחות טובות ואף המפחידות?

"אני אומרת הכל, אבל יש דרך להגיד, ואת יכולה להירגע, אני לא חוזה מוות, כי זה בידי שמיים. אנחנו לא יכולים לקבוע מוות, מי שקובע זה היושב מרומים. אני כן יכולה להגיד על בעיה רפואית ולנסות להאריך חיים. יש דברים שהם גורליים וקבועים מראש, כמו מתי אדם ייוולד וימות, ומעבר לזה כל דבר ניתן לשינוי".

הסיפור המלא יתפרסם מחר ב:"הד הקריות".

שלי זיו (צילום: דורון גולן)
שלי זיו (צילום: דורון גולן)

בדוק גם

יועצת רוחנית בקניון. ליאת חי טל (צילום: אושרי כהן)

ייעוץ רוחני בזמן השופינג

המתקשרת והיועצת הרוחנית ליאת חי טל תוכל לתת לכם השראה, הכוונה וידע חשוב, גם כשתסתובבו בקניון עזריאלי עכו ביום שישי הלחוץ

2 תגובות

  1. מתן קאופמן

    הייתי אצלה לפני שנתיים בקרית אתא ולא דייקה בכלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *