רונן מרלי הניח אבן פינה להקמת התיכון באריאל שרון

ראש עיריית נהריה הניח ביום חמישי במהלך טקס חגיגי, את אבן הפינה להקמת בית הספר התיכון בשכונת אריאל שרון, אשר נמצא בסמיכות לפרויקט "צמרות נהריה" של חברת אזורים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
צמרות נהריה בשכונת אריאל שרון הדמיה: 3dvision

ראש עיריית נהריה הניח אבן פינה להקמת בית הספר התיכון בשכונת אריאל שרון.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, הניח ביום חמישי במהלך טקס חגיגי, את אבן הפינה להקמת בית הספר התיכון בשכונת אריאל שרון, אשר נמצא בסמיכות לפרויקט "צמרות נהריה" של חברת אזורים.

בטקס השתתפו גם רב העיר ישעיהו מייטלס וכן נציגי ההנהלה הבכירה של אזורים ביניהם מנכ"ל החברה רון אבידן, משה קורן מנהל פיתוח עיסקי ויוני בראל מנהל המכירות הארצי של החברה. הנחת אבן הפינה מהווה צעד נוסף בהקמתה של השכונה, לצד העבודות המתוכננות להקמת הפארק המרכזי.

הנחת אבן הפינה לבית הספר התיכון היא רק צעד אחד מיני רבים אותם העירייה נוקטת על מנת לקדם את פיתוח שכונת אריאל שרון. בשונה משכונות אחרות המוקמות ברחבי הארץ, עיריית נהריה לא מחכה לדיירים החדשים בשכונה וכבר העבודות על פיתוח השכונה, בניית מוסדות החינוך והציבור וסלילת הדרכים והכבישים, בעיצומן, במטרה להעניק לתושבים החדשים שלה חווית מגורים נוחה מיד עם כניסתם לדירה החדשה.

בימים אלה, השיקה "אזורים" מבצע בפרויקט "צמרות נהריה" בשכונה, ובו היא מעניקה ללקוחותיה ארבע הטבות מיוחדות בשווי של עשרות אלפי שקלים, לקראת האכלוס הקרוב בהמשך השנה. לקוחות שירכשו דירה בפרויקט במסגרת המבצע, יקבלו מהחברה ללא תשלום נוסף מטבח משודרג, מזגן מיני מרכזי ומוצרי חשמל, וכן יזכו לפטור מהצמדה למדד.

שכונת אריאל שרון: הטבות בשווי עשרות אלפי שקלים

במסגרת פעילותה בשכונה מקימה חברת אזורים כ-7 בניינים אשר יכללו כ-300 דירות בגדלים שונים, כאשר במרכזו של הפרויקט צפוי לקום פארק רחב ידיים שישמש כריאה הירוקה ובלבו יקום מועדון דיירים שנועד ליצור חיבור בין דיירי הפרויקט.

רבים מן הדיירים הצפויים להתאכלס בשכונה החדשה הם תושבי העיר נהריה, חלקם זוגות צעירים וחלקם משפרי דיור. המתחם של אזורים ייהנה ממיקום אסטרטגי הגובל מצדו האחד למרכז התרבות והפנאי של המתחם ומצדו השני לפארק המרכזי של השכונה אשר צפוי להקמה בקרוב. בנוסף הפרויקט מוקם בסמיכות למוסדות חינוך, פארקים, המרכז הרפואי לגליל ולמרכז מסחרי .

פרויקט "אזורים צמרות נהריה" כולל שלושה שלבים: בשלב הראשון, שצפוי להתאכלס עוד השנה, נבנים שלושה בניינים שיכללו בסה"כ 82 דירות. הרכב הדירות בשלב הראשון כולל דירות 4 חדרים בשטח של כ-103 מ"ר ודירות 5 חדרים בשטח של כ- 123 מ"ר.

השלב השני של הפרויקט שבנייתו בעיצומה ועתיד להתאכלס באביב 2021, כולל שני בניינים נוספים אשר יכללו 72 דירות, תמהיל הדירות בשלב השני מורכב מדירות 4 ו-5 חדרים בגדלים זהים לדירות בשלב הראשון בתוספת מרפסות גדולות וייחודיות בנות כ-18 מ"ר.

בשלבו השלישי של הפרויקט יוקמו שני בניינים נוספים. כלל הדירות בפרויקט ייהנו מחנייה ומחסן.

יוני בראל, מנהל המכירות הארצי בחברת "אזורים": "השכונה החדשה היא מהשכונות הבולטות שנבנו בנהריה ב-20 השנים האחרונות, ומתוכננת על פי סטנדרטים גבוהים ומודרניים, שיובילו אותה להיות מהיוקרתיות בעיר ובאזור כולו. האטרקטיביות של השכונה הביאה לכך שגם במהלך משבר הקורונה נמכרו דירות רבות והפרויקט כולו מוגדר היום כהצלחה מסחרר".

אהבתם את הכתבה? כתבו לנו בתגובות

הישארו מעודכנים באתר בלינקר ובפייסבוק של צפון 1 גליל מערבי וחדשות נהריה

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תגיות

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram