בית / ידיעון עפולה והגליל / ספורט בידיעון עפולה והגליל / סוכנו של אוסי מאולי דרש 60 אלף שקל נטו בחודש מנצרת עילית

סוכנו של אוסי מאולי דרש 60 אלף שקל נטו בחודש מנצרת עילית

המנכ"ל גיל ברעם: "הבהרנו לו שסכומים כאלה לא מקובלים במועדון שלנו ושבכלל אין על מה לדבר. אם יש לו הצעות כאלו מקבוצות אחרות, שייקח אותן בשתי ידיים, כי ההצעה שא...
מאולי (צילום מיכאל מלכין)
מאולי (צילום מיכאל מלכין)

סוכנו של החלוץ הגנאי הפצוע, אוסי מאולי, הדהים השבוע כאשר דרש לא פחות מ… 60 אלף שקל נטו בחודש לעונה הבאה! יש לציין כי מדובר בשכר חודשי, לא כולל רכב, דירה שכורה ובונוסים עבור נקודות, או עלייה לפליאוף העליון.

בחצי העונה בה היה בנצרת עילית, השתכר מאולי 15 אלף שקל בחודש והיה השחקן היחיד שבחוזה שלו הופיע מענק הישארות, בגובה 30 אלף שקל. לרוע המזל, מאולי נפצע נגד מכבי הרצליה והספיק לשחק עד אז 4 משחקים מלאים בלבד, ועוד 4 משחקים חלקיים, בהם כבש שער אחד בודד.

מכה כפולה. מאולי (צילום מיכאל מלכין)
דרישות גבוהות. מאולי (צילום מיכאל מלכין)

בנצרת עילית הודיעו לשחקן ולסוכנו כי בסכומים האלה אין על מה לדבר בנוגע להמשך ההתקשרות. יש לציין כי המהלך השיחה, מאולי, שעובר בימים אלה שיקום ולא ברור מתי יהיה כשיר, לא פצה את פיו והותיר את המלאכה בידי סוכנו.

המנכ"ל גיל ברעם: "הבהרנו לו שסכומים כאלה לא מקובלים במועדון שלנו ושבכלל אין על מה לדבר. אם יש לו הצעות כאלו מקבוצות אחרות, שייקח אותן בשתי ידיים, כי ההצעה שאנחנו מסוגלים לתת לו לא דומה בכלל למה שהוא מבקש".

ברעם המשיך ותקף את הדרישה וכינה אותה "חוצפה". "מישהו בכלל יודע איך הוא יחזור מהפציעה? אנחנו דאגנו לטפל בו כמו שחקן בית כי אנחנו לא זורקים שחקנים פצועים לרחוב, אנחנו דואגים להם, וחבל שאין מי שמעריך זאת".

בדוק גם

פורום הנהגת מועצת הנוער היוצא והנכנס | צילום: דוברות עיריית חיפה

תלמידה מקרית חיים נבחרה ליו"ר מועצת הנוער

שלי גרומצסקי מתיכון קרית חיים נבחרה לתפקיד היו"ר החדשה של מועצת הנוער העירונית חיפה. יוחאי עמיר, תלמיד חטיבת דגן בקריית חיים, נבחר לסגנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *