בית / חדשות חדרה, כל זכרון, כל הפרדס / אור עקיבא / מאור עקיבא לאולימפיאדת הפיזיקה

מאור עקיבא לאולימפיאדת הפיזיקה

שני תלמידים מקריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא, הלן גינסין ואורי שגב, עלו לגמר אולימפיאדת הפיזיקה של רשת אמי"ת, בה …
גאון פיזיקה צעיר. אודי שגב עתידים אור עקיבא צילום: פרטי
גאון פיזיקה צעיר. אודי שגב עתידים אור עקיבא צילום: פרטי

שני תלמידים מקריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא, הלן גינסין ואורי שגב, עלו לגמר אולימפיאדת הפיזיקה של רשת אמי"ת, בה מתמודדים תלמידים מצטיינים ממגמות הפיזיקה בבתי החינוך של אמי"ת, כהכנה לאולימפיאדת הפיזיקה הבינלאומית לתלמידים. את התלמידים מדריך המורה לפיזיקה סמיון קרסיק.

את התחרות יזמה ראש תחום הפיזיקה באמי"ת  ד"ר רחלה תורג'מן, במטרה לתרגל ולקדם את תלמידי אמי"ת לאולימפיאדת הפיזיקה הארצית ולאולימפיאדת הפיזיקה הבינלאומית. השלב הראשון של האולימפיאדה התקיים במתחם ה'גוגיה' של רשת אמי"ת בכפר בתיה, רעננה ומתוך 200 המתמודדים עלו 31 לשלב הגמר, ביניהם כאמור שני מצטייני קריית החינוך אמי"ת עתידים.

מנכ"לית קריית החינוך אמי"ת עתידים אתי לרדו בירכה את התלמידים הזוכים: "שאיפתנו היא לקדם כל תלמיד ותלמידה למיצוי יכולותיהם בכל תחומי המדע והדעת. אנו בטוחים כי נכונה לתלמידינו הצלחה בהמשך התחרות ובהמשך דרכם האקדמאית".

תורג'מן הוסיפה: "האולימפיאדה נועדה לקדם את תלמידי הפיזיקה המצטיינים ברשת לפסגת המצוינות הפיזיקלית הארצית והעולמית, וזאת על ידי שילוב לימודי המגמה בתהליך תחרותי חוויתי המעודד השראה, העמקה חשיבה והנאה".

 

בדוק גם

אורי אליהו בטקס לזכר בנו פז ז"ל. צילום: אדם פנדייב

הישיבה באור עקיבא חנכה בית מדרש לזכר החייל מהקיבוץ

בשבוע שעבר נחנך בית המדרש "עטרת פז" בישיבת אמי"ת נתיבות דרור באור עקיבא לזכר סגן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *