בית / חדשות מקומיות / אופנוע חירום נתרם למד"א כרמיאל לזכרו של המתנדב דניאל פנקין ז"ל

אופנוע חירום נתרם למד"א כרמיאל לזכרו של המתנדב דניאל...

אופנוע חירום חדש למד"א כרמיאל נחנך בחסות בנק הפועלים ובסיוע משפחת פנקין וחברים והוקדש לזכרו של מתנדב מד"א בכרמיאל דניאל פנקין ז"ל
שימי לאופר מקבל את מפתחות האופנוע, צילום דוברות מדא
שימי לאופר מקבל את מפתחות האופנוע, צילום דוברות מדא

אופנוע חירום חדש למד"א כרמיאל נחנך בחסות בנק הפועלים ובסיוע משפחת פנקין וחברים והוקדש לזכרו של מתנדב מד"א בכרמיאל דניאל פנקין ז"ל.

ביום שני השבוע התקיים בתחנת מד"א כרמיאל טקס חנוכת אופנוע מד"א חדש שנתרם לזכרו של מתנדב מד"א דניאל פנקין ז"ל, שהלך לעולמו בשנת 2017. האופנוע נתרם בסיוע בנק הפועלים, משפחת פנקין וחברים.

בת שבע גומז סגנית מנהלת מרחב מדא, ראש העיר, מנכלית ידידות מדא אורלי אריאל, טטיאנה ואנדרי פנקין צילום תומר בדש
בת שבע גומז סגנית מנהלת מרחב מדא, ראש העיר, מנכ"לית ידידות מד"א אורלי אריאל, טטיאנה ואנדרי פנקין צילום:תומר בדש

במהלך הטקס, שנערך במעמד ראש העיר משה קונינסקי, מנהל סניף בנק הפועלים בכרמיאל איציק שועה, מנהלת תחום התנדבות בבנק דליה קייזרמן, טטיאנה ואנדרי פנקין, הוריו של דניאל ז"ל, מנכ"לית ידידי מד"א בישראל  אורלי אריאל, הנהלת מרחב אשר במד"א ועובדי ומתנדבי התחנה, הוסר הלוט מעל האופנוע. הוריו של דניאל ז"ל העניקו את מפתחות האופנוע לחובש רפואת חירום מתנדב במד"א, שימי לאופר, שעתיד לרכוב עליו.

אנדרי פנקין, אביו של דניאל ז"ל : "לאחר לכתו של דניאל ז"ל נחשפנו לאהבתו העצומה ולקשר המיוחד שהיה לו ולחבריו עם מגן דוד אדום. מד"א היה חלק בלתי נפרד מחייו הקצרים של דניאל. ההחלטה להנציח את זכרו באמצעות אופנוע מד"א היא הביטוי המרגש והמתאים ביותר לאופיו של דניאל שתמיד עזר לכולם. אנו מתרגשים מאד ומודים לכל מי שלקח חלק בתרומה ובהקדשה".

ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי: "שיתוף הפעולה בין עיריית כרמיאל למד״א הינו ארוך שנים וכולל עבודה משותפת, הדרכות ופעילות להצלחת חיים יחד עם צוות השיטור העירוני. אני בטוח שהאופנוע החדש יאפשר מענה מהיר יותר לטובת והצלת תושבי כרמיאל".

אורלי אריאל, מנכ"לית ידידי מד"א בישראל : "היום ההתרגשות היא כפולה. אחת כי אני יודעת מה המשמעות הגדולה של התרומה הזו בעבור משפחות רבות בעיר כרמיאל שיזכו בחיי יקיריהם ועל כך תודה גדולה להנהלת בנק הפועלים שמביעה אכפתיות, מעורבות ואחריות חברתית אמתית לציבור ולקהילה בה הם פועלים. ושנית כי זו זכות גדולה בעבור כולנו להחזיר מעט למי שעשה רבות למען תושבי כרמיאל, למרות גילו הצעיר, להנציח את זכרו ולהמשיך את פעילותו של מתנדב מד"א האהוב והיקר, דניאל פנקין זכרו לברכה".

מנהל סניף בנק הפועלים בכרמיאל, איציק שועה: "כחלק מהחזון, מהאסטרטגיה ומהערכים של קבוצת בנק הפועלים, רואה עצמו הבנק מחויב למעורבות פעילה ומובילה בחברה ובקהילה. בבנק הפועלים ישנם המון עובדים שמזה שנים מתנדבים במד"א. השנה הכשרנו עוד 14 עובדים כחובשים ואנו מתכוונים לפתוח עוד קורסים מרוכזים לעובדי הבנק במהלך השנה. אנו מאוד גאים על התרומה ומתן החסות לאופנוע בכרמיאל. בטוחים שהדבר יסייע לכם רבות בפעילות הכל כך חשובה שלכם להצלת חיי אדם. תודה לכולם ובהצלחה".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "העובדים, המתנדבים והנהלת מד"א מחבקים את המשפחה והחברים של דניאל פנקין ז"ל ושמחים על הזכות להנציחו. אני רוצה להודות לבנק הפועלים שלקחו חלק בתרומת האופנוע לזכרו של דניאל ז"ל שהיה חלק מנוער מד"א, הנוער היפה של ארצנו, נוער ערכי שעושה ותורם למען האחר. יהי זכרו ברוך".

דניאל פנקין ז"ל, מתנדב מד"א מתחנת כרמיאל, בן 18 במותו, החל להתנדב במד"א כשהיה בן 15. חבריו לתחנה העידו שהיה מסור לארגון, חנך מתנדבים חדשים בתחנה ודאג לשילובם במקצועיות ובנדיבות.

דניאל למד בתיכון 'כרמים' בכרמיאל והותיר אחריו הורים ושני אחים קטנים, הוא הובא למנוחות בבית העלמין בכרמיאל.

בדוק גם

מימין: פרמדיק אלון ריזקאן, חובש גיל בסמוט ופרמדיק ברק כהן | צילום: דוברות מד"א

אם להתמוטט, אז במקום הנכון ובזמן הנכון

חייו של תושב הקריות שהתמוטט בבר המצווה של נכדו ניצלו הודות לפרמדיקים של מד"א שחגגו באולם סמוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *