בית / שרון / כרכור / פרדס חנה: הוארך מעצרו של החשוד בחטיפת הילדה בחמישה ימים

פרדס חנה: הוארך מעצרו של החשוד בחטיפת הילדה בחמישה ימים

הוארך מעצרו של החשוד בחטיפת הילדה בת החמש מפרדס חנה לפני כשבוע. החשוד  ליאור אברמוב נעצר  אתמול (שלישי) בשעה 20:20 בחשד כי פרץ לדירה בפרדס חנה וגנב מתוכה רכוש, ולאחר שיצא מהדירה, חטף את הילדה של בעלי הבית שהינה קטינה בת 5, לצורך ביצוע עבירת מין, ובהמשך ביצע בה מעשה מגונה. בית המשפט האריך את מעצרו בחמישה ימים.

השופט העיון בתיק החקירה מגלה כי קיים חשד סביר לכך שהחשוד עבר את העבירות המיוחסות לו, והחשד לא מתייחס רק לדמיון לצילומי מצלמת אבטחה, אלא על ראיה פורנזית שנמצאה בזירת האירוע, זירה שהחשוד בחקירתו מרחיק את עצמו ממנה מכל וכל.

מעצרו של החשוד ליאור אברמוב (צילום: שלומי גבאי)
מעצרו של החשוד ליאור אברמוב (צילום: שלומי גבאי)

השופט אהוד קפלן פסק כי קיימת עילת מעצר של מסוכנות שעליה אין צורך להכביר מילים, וקיימת עילת מעצר נפרדת של חשש לשיבוש הליכי החקירה. "הוצגה בפני רשימת פעולות חקירה שיש לבצע, מספר רב מהפעולות עלול להיות משובש אם החשוד ישוחרר, אך העיקר הוא שבטרם מיצוי החקירה והתבהרות התמונה, לא ניתן לומר שחלופת מעצר תענה על המסוכנות. לא מצאתי הצדקה לאסור את פרסום שמו של החשוד. לטעמי, מי שטביעות אצבע שלו נמצאות בבית פרטי ואין לו הסבר על כך, לא זכאי לאיסור פרסום גם אם נכונה טענת באת כוחו שהוא רק פרץ לדירה ולא ביצע שום עבירה של חטיפה או עבירה אחרת. לא זה ההסבר שהחשוד נתן לחוקריו, אך גם אם זה ההסבר הנכון למציאת טביעת האצבע שלו, הרי לא מדובר באיזשהו אדם חף מפשע שפרסום שמו יטיל עליו כתם נוראי שהוא לא זכאי לו, וזכות הציבור לדעת גוברת במקרה זה על זכותו לפרטיות".

המשטרה עצרה אמש (שלישי) בשעות הלילה המאוחרות, חשוד בפרשת חטיפת הילדה בת החמש שנמצאה בבית הכנסת. לפני מספר ימים פירסמה המשטרה תמונה של אדם החשוד במעורבות במקרה. מצלמות אבטחה זיהו אותו יוצא מביתה של הילדה עם תיק על הגב. תחנת חדרה הצליחה בפעילות מרוכזת, שיטתית ונחושה לשים את ידה על צעיר תושב המקום בן 21 החשוד באירוע.

בדוק גם

קשיש בן 80 נדרס למוות בפרדס חנה

תאונת דרכים קטלנית בפרדס חנה. תושב המושבה כבן 80 נדרס למוות בעת שחצה את הכביש ככל …

נסיעת בכורה על הטרקטור המשופץ. קובי סמסונוב (צילום: הילה אייזינגר)

נשמת הטרקטור

הוא מצא חלקים של טרקטור, בן 60 לערך, שבימיו היפים יותר חרש את שדות רמת הגולן, והחליט להפיח בו חיים. לאחר פרויקט שיפוץ ארוך ומתיש הפכה הגרוטאה לכלי יפהפה שנוסע. ועוד איך נוסע. קובי סמסונוב מקיסריה מאוהב עד כלות בכלי רכב ישנים ומשקיע בהם את מיטב כספו ומרצו, כי אחרי הכל, מה לא עושים בשביל שימור ההיסטוריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *