בית / שרון / חדשות שרון / היכה את זוגתו וניסה להפליל אותה בסמים

היכה את זוגתו וניסה להפליל אותה בסמים

היום (שלישי) לפנות בוקר עצר רכב פרטי בצד הדרך בסמוך למחלף בית ינאי. שוטרי תחנת שדות הבחינו ברכב ועצרו לברר האם נוסעיו זקוקים לעזרה והבחינו בזוג, בני 30 כאשר האישה חבולה בכל חלקי גופה והגבר סובל משריטות על פניו ועשרות חבילות החשודות כסם פיצוציות מפוזרות במכונית. השניים מתגוררים באזור הצפון הועברו לחקירה בתחנת המשטרה בנתניה.

סם פיצוציות
סם הפיצוציות שנמצא הבוקר ברכבם של בני הזוג. (צילום: משטרת ישראל)

לשאלת השוטרים מאין החבלות על גופה של האישה הכחיש הגבר שפגע בחברתו אך מיהר להסביר שהיא אחראית על החבילות.  בן זוגה התנדב להסביר כי השריטות על פניו נגרמו כתוצאה מנפילה, חלק מהחבילות לדבריו נועדו לשימוש עצמי והיתר בכלל לא שלו אלא של חברתו.

"לא הבחנתי בחבילות" טענה האישה בפני השוטרים ועוד הוסיפה כי נחבלה לאחר ששוטר תקף אותה. לעומתה אמר הגבר כי אינו יודע ממה נחבלה חברתו אך הסביר בנחת כי החבילות שייכות לה. כששמעה את הצהרתו של בן זוגה החליטה לספר לשוטרים כיצד נגרמו החבלות בגופה ולמי שייכות החבילות שעל פי החשד מכילות סמי פיצוציות. בשל מספרן הרב הועברו השניים לחקירה ביחידה ללוחמה בפשיעה בתחנת המשטרה בנתניה.

החוקרים, בפיקודו של רפ"ק רונן נגר שמעו את גרסת האישה שהחליטה למסור להם את האמת. לדבריה בן זוגה נוהג בה באלימות וסיפרה כיצד עשו החבילות את דרכן לרכב ולמי הן שייכות. בסיום החקירה נעצרו בני הזוג להמשך חקירה.

 

בדוק גם

גדי אריאלי. צילום פרטי

דרמה פוליטית בחדרה: בית הדין ידון במועמדותו של גדי אריאלי

בית המשפט המחוזי בחיפה החליט להחזיר את הדיון במועמד תנועת הליכוד לראשות העיר חדרה בחזרה …

שלמה בר אבא חוזר הביתה לנתניה

מנויי התיאטרון ייהנו גם מסטנד-אפ

  על מנת לעודד צעירים לבקר בהצגות תיאטרון ולרכוש מנויים החליטו בהיכל התרבות בנתניה  להביא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *