יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / חדשות קריות / נדחתה שוב עתירת עיריית קרית מוצקין נגד ביטול הפניות שמאלה

נדחתה שוב עתירת עיריית קרית מוצקין נגד ביטול הפניות שמאלה

בית המשפט המחוזי בחיפה דחה את בקשתה של עיריית קרית מוצקין למתן צו ביניים על החלטת משרד התחבורה לבטל את הפניה שמאלה מכביש ההסתדרות אל תוך העיר. זו הפעם השנייה שבית המשפט דוחה את עתירת עיריית קרית מוצקין בנושא. בינואר השנה, דחה בית המשפט עתירה שהגישה העירייה בנימוק, כי אין מקום להתערב בשיקול הדעת של משרד התחבורה.

בעתירה, שהוגשה נגד משרד התחבורה, חברת יפה נוף, חברת דן ועיריית קרית ביאליק, מבקשת עיריית קרית מוצקין להוציא צו מניעה קבוע שיורה למשרד התחבורה ולחברת יפה נוף, להקפיא או לבטל את ההחלטה על ביטול הפניות שמאלה בשני צמתים המצויים בכביש ההסתדרות והמשמשים כניסה לקרית מוצקין: האחד בצומת מוצארט והשנייה בצומת אפק. העירייה ביקשה שהצו יהיה בתוקף עד שיושלם ביצוע עבודות הפיתוח בצמתים, ביניהן הקמת כיכרות להסדרת התנועה ותכנון הנתיבים.

לחץ עצום על הצמתים. המטרונית (צילום: הילה מלמד)

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *