בית / קריות / חדשות קריות / 3 קונות נשכחו במשביר

3 קונות נשכחו במשביר

המבצעים והסיילים במשביר לצרכן בקריון מושכים אליהם רבים מהמבקרים. יש כאלו שגם נשארים בפנים אחרי כיבוי אורות. כך קרה בשבוע שעבר, ביום רביעי בשעת הערב. שלוש נשים הגיעו למשביר כדי לעשות קצת שופינג וננעלו בפנים.

שופינג אילוסטרציה
חולצו במהירות. צילום אילוסטרציה

 המשביר נועל את שעריו בשעה 22:00 בערב, והנשים שמדדו בגדים, נשכחו בתאי המדידה. שהבינו כי הן היחידות במתחם יחד עם הבגדים, הסבונים ומוצרי החשמל, התקשרו למשטרה ומסרו כי נשכחו בפנים. אל דאגה הם לא בילו שם את הלילה ושוחררו כעבור זמן קצר.

 מהמשביר לצרכן נמסר בתגובה: "הלקוחות ביצעו קנייה במחלקת כלי בית.  בסיום הרכישה ליוותה אותם המוכרת אל המעלית, והסבירה להן שהסניף עומד להיסגר תוך מספר דקות. 
לפני סגירת הסניף כרזו ללקוחות שהסניף עומד להיסגר,  ואף עמעמו את האורות.  למרות שהיה ידוע שהסניף עומד להיסגר בחרו הלקוחות להמשיך להסתובב בסניף במקום לצאת ממנו. 
שהתקבלה הפנייה מקב"ט הקריון, הנושא טופל במהירות. למשביר יש נהלים, מסודרים וקפדניים, בנושא על פיהם פעלה במקרה זה.  יחד עם זאת ולאור המקרה, תשוב הרשת ותחדד אותם מול עובדיה.

 

 

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

2 תגובות

  1. וידויין של שופוהוליקיות...אותי זה מצחיק

    עונשן של שופוהוליקיות…אותי זה מצחיק!

  2. בתור לקוחה קבועה של המשביר, ההתנהלות שלו מצויינת. אנשים יודעים שהם צריכים לעזוב.כנראה, הנשים לא שמו לב או חשבו שיספיקו למדוד עוד בגד. זה לקח טוב לישראלים שילמדו לציית לחוקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *