בית / קריות / ספורט קריות / עלייה לליגת העל

עלייה לליגת העל

"תן לי שנה אחת לשפשף את הצעירים בליגה הלאומית ואחרי שנה נעלה לליגת העל. אחר כך השמיים הם הגבול".

את הדברים אמר אבי הולצמן, מאמן עירוני קרית אתא, מיד אחרי שקבוצתו הבטיחה את עלייתה לליגה הלאומית, לפני כשנה ורבע. בגיל 72 האיש הזה לא נח לרגע וממשיך להציב מטרות, כפי שעשה כשהיה בן 30.

בנו גיא הולצמן משמש בתפקיד מנהל הקבוצה ובמקביל הוא מממשיך לשחק בגיל 48. נכדו של אבי ובנו של גיא, רועי הולצמן (16) משחק בתפקיד מוסר.

ata-af 01
שחקן רכש איכותי. ארטיום גוריאנין (צילום: איסר רביץ)

הקבוצה החלה להתאמן לפני כשבועיים והמטרה המוצהרת שלה – עלייה לליגת העל. את זה אומרים כולם ישירות, בלי למצמץ. לצורך כך צורפו שחקנים חדשים מצוינים והסגל היום הוא מגוון מאוד, עם שחקנים צעירים מאוד ומוכשרים, מבוגרים יותר ואיכותיים וגם ותיקים בעלי ניסיון רב.

צורפו ארבעה חדשים: פאדי דניאל, שון לויתן, ארטיום גוריאנין וג'ון נגאר והם מצטרפים אל: ישראל רחום, גיא הולצמן, איב טוביס, רועי הולצמן, לירן אנטבי, תום בנגוייב, אדיר לוי, שי לוי, ליאור פינטו, שחר יקואל, אוריין עזרן וגיל הרר.

חלק מהצעירים מתאמנים גם עם הבוגרים, אך ישחקו רק בנוער. המטרה בנוער –  לעלות לפיינל פור בליגת העל.

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *