בית / קריות / ספורט קריות / עלייה לליגת העל

עלייה לליגת העל

"תן לי שנה אחת לשפשף את הצעירים בליגה הלאומית ואחרי שנה נעלה לליגת העל. אחר כך השמיים הם הגבול".

את הדברים אמר אבי הולצמן, מאמן עירוני קרית אתא, מיד אחרי שקבוצתו הבטיחה את עלייתה לליגה הלאומית, לפני כשנה ורבע. בגיל 72 האיש הזה לא נח לרגע וממשיך להציב מטרות, כפי שעשה כשהיה בן 30.

בנו גיא הולצמן משמש בתפקיד מנהל הקבוצה ובמקביל הוא מממשיך לשחק בגיל 48. נכדו של אבי ובנו של גיא, רועי הולצמן (16) משחק בתפקיד מוסר.

ata-af 01
שחקן רכש איכותי. ארטיום גוריאנין (צילום: איסר רביץ)

הקבוצה החלה להתאמן לפני כשבועיים והמטרה המוצהרת שלה – עלייה לליגת העל. את זה אומרים כולם ישירות, בלי למצמץ. לצורך כך צורפו שחקנים חדשים מצוינים והסגל היום הוא מגוון מאוד, עם שחקנים צעירים מאוד ומוכשרים, מבוגרים יותר ואיכותיים וגם ותיקים בעלי ניסיון רב.

צורפו ארבעה חדשים: פאדי דניאל, שון לויתן, ארטיום גוריאנין וג'ון נגאר והם מצטרפים אל: ישראל רחום, גיא הולצמן, איב טוביס, רועי הולצמן, לירן אנטבי, תום בנגוייב, אדיר לוי, שי לוי, ליאור פינטו, שחר יקואל, אוריין עזרן וגיל הרר.

חלק מהצעירים מתאמנים גם עם הבוגרים, אך ישחקו רק בנוער. המטרה בנוער –  לעלות לפיינל פור בליגת העל.

בדוק גם

חלוקת מלגות לסטודנטים. ארכיון. צילום: דוברות העירייה

מלגות לסטודנטים

במסגרת מיזם מלגות הפיס, יוענקו מלגות לימודים לסטודנטים תושבי קרית אתא, המעוניינים ללמוד לתואר ראשון …

קבוצת אקסטרא לארג'

כמו בימים הגדולים

לפני כ-13 שנים מועדון כדורגל מכבי חיפה החליט לפרק את קבוצת הנשים. השחקניות התפזרו בין קבוצות הליגה ומאז לא שיחקו ביחד. ברביעי שעבר השתתפו שש שחקניות מקבוצת הפאר בטורניר במתחם "מייגול" שבחוצות המפרץ, בחסות אקסטרא לארג'. הייתה חוויה. שש קבוצות נשים השתתפו בטורניר המוצלח. שאפו ענק למארגנים: דודו בן שטרית וטלי אלקיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *