בית / קריות / חדשות קריות / כך תוכנן הרצח של סולומון אמסלם מקרית אתא

כך תוכנן הרצח של סולומון אמסלם מקרית אתא

אושרי אמסלם (צילום עצמי)
הנאשם אושרי אמסלם (צילום עצמי)

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אושרי אמסלם בן 28 מקרית אתא, בנו של המנוח סלומון אמסלם ז"ל ונגד חברו רומן גריבוב בן 24 מחיפה בגין רצח, קשירת קשר לביצוע פשע ושוד בנסיבות מחמירות.

מעובדות כתב האישום עולה כי ב-30 לספטמבר בסביבות השעה 18:30 ישבו אושרי ורומן בקיוסק הסמוך לדירת המנוח, ושתו משקאות חריפים. בהמשך הערב עבר המנוח סלומון אמסלם ז"ל במקום ושוחח עמם. לאחר מכן החליטו השניים להמית את המנוח עוד באותו ערב ולשדוד ממנו את כספו ואת רכבו.

סמוך לשעה 20:00 ניגש אושרי אל אביו המנוח, שהיה בקרבת מקום, ולקח ממנו את מפתחות הדירה ועלו השניים אל הדירה, שם הצטיידו בסכינים, והמתינו בחדרו של אושרי לבוא המנוח. בסביבות השעה 20:20 הגיע המנוח אל הדירה ונכנס אל חדרו של אושרי ואז תקפו אותו השניים במכות ובבעיטות ובצוותא חדא דקרו את המנוח מס דקירות בחלקי גופו השונים.

בעוד המנוח שוכב על רצפת הדירה ומתבוסס בדמו, נטלו אושרי ורומן מכיסיו של המנוח את מכשיר הטלפון הנייד שלו, את ארנקו ובו כ -1500 יורו במזומן, ואת מפתחות רכבו של המנוח. לאחר מכן יצאו השניים מן הדירה ונמלטו מהמקום ברכבו של המנוח וזאת כשהם מותירים את המנוח מתבוסס בדמו. בהמשך הערב הלכו השניים לאכול יחד, ולאחר מכן נסעו לדירתו של רומן. הפרקליטות ביקשה מביהמ"ש לעצור את השניים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם

בדוק גם

נחום מזוז. צילום: דורון גולן

קרית מוצקין: יו"ר ועדת התחבורה התפטר במחאה על אי כינוס הוועדה

יו"ר ועדת התחבורה בקרית מוצקין וחבר מועצת העיר, נחום מזוז, הפתיע את חברי מועצת העיר …

מיתוג צעיר. אפקה צילום: דורון גולן

הבשורה החדשה של הקריות: שכונת אפקה

במעמד מאות רוכשי הדירות החדשים בשכונת אפקה הונחה אבן הפינה של בית הספר היסודי, שמונה גני הילדים, בית כנסת ואולם ספורט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *