בית / קריות / ספורט קריות / כדורסל: כריס ווטסון נעצר על ידי המשטרה

כדורסל: כריס ווטסון נעצר על ידי המשטרה

מבוכה גדולה בקרית אתא. שחקן הקבוצה כריס ווטסון, בעל עבר עשיר בכדורסל הישראלי ושחקן נבחרת ישראל בעברו, נעצר בסוף השבוע שעבר על ידי המשטרה בחשד לנהיגה בשכרות. ווטסון נעצר על ידי המשטרה ושוחרר למעצר בית בערבות עצמית, וכמו כן רשיונו של ווטסון נלקח ממנו במקום על ידי קצין משטרה. האירוע קרה ביום שישי שעבר, כשווטסון חזר מבילוי בפאב ברמת ישי.

 כריס ווטסון
לא נעים לפתוח עונה בצורה כזו. כריס ווטסון (צילום: נחום סגל)

מיד ביציאה ממתחם הבילויים, עצרה ניידת משטרה את ווטסון ולקחה ממנו בדיקת אלכוהול. הבדיקה הראתה כמות אלכוהול כפולה מהמותרת בחוק בדמו של ווטסון. ווטסון הורד מהכביש ורישיונו נלקח. כבר בשבת בערב התייצב ווטסון בפני שופט תעבורה בנצרת, אשר גזר עליו מעצר בית של שבוע שבו יוכל להתייצב לאימונים ומשחקים, וכמו כן רישיונו נשלל לחודשיים. באתא ישקלו אם להעמיד את השחקן בפני ועדת משמעת של הקבוצה בנוסף לעונש אותו קיבל מבית הדין לתעבורה.

החלטה סופית בעניין תתקבל עם שובו של יו"ר המחלקה נפתלי בנטוב מחו"ל.

 

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *