בית / קריות / פנאי קריות / חלום מתגלגל

חלום מתגלגל

לפני שנתיים, לאחר שעבד במשך שנים ארוכות כמנהל מכירות בכיר בחברות שונות, מצא את עצמו דני לוי בגיל 43 ללא תעסוקה, לאחר שהחברה שבה עבד פשטה את הרגל. במשך שנה הוא ישב בבית ללא תעסוקה, השיל ממשקלו 17 ק"ג והצליח להמציא את עצמו מחדש.

עכשיו, בגיל 45, לוי מקרית אתא הוא אחד המאמנים הבולטים לרכיבת אופני שטח לילדים ומבוגרים בקריות, עכו ונהריה. יהודים וערבים, אתיופים ורוסים, ילדים ונערים משכונות מצוקה ואפילו פנסיונרית בת 70, הם רק חלק מהרוכבים שאותם מאמן לוי, שמעיד על עצמו שכמי שמצא את האושר, לא פחות, בעקבות העיסוק החדש.

ואז הגיע דוד
לוי, נשוי ואב שלושה, עבד כמנהל מכירות בחברה לאנרגיה סולארית, ולאחר שהחברה פשטה את הרגל, מצא את עצמו מתחבט בנוגע לעתידו המקצועי. "שאלתי את עצמי מה הכי מעניין אותי ואמרתי לעצמי שיהיה לי טוב אם אלך לקורס מדריכי רכיבת אופניים, בשביל הנשמה, תמיד אהבתי לרכב ואופניים היו האהבה השנייה שלי", הוא מספר, "כשהגעתי לקורס הבנתי שזה לא מקרי. ישב לידי העוזר האישי של ראש עיריית עכו, דוד חזן. במהלך הקורס הוא סימן אותי ואמר לי: 'אתה עוד תנהל את המועדון בעכו'".

הסיפור המלא היום בעיתון "הד הקריות"

דני לוי (צילום: אושרי כהן)
דני לוי (צילום: אושרי כהן)

בדוק גם

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

שבוע הספר בקרית אתא. צילום: דוברות העירייה

שבוע הספר בקריות

במהלך השבוע  הקרוב יתקיימו בקרית ביאליק שלל אירועים  לילדים ולמבוגרים: מפגשי סופרים, שעות סיפור, תאטרון בובות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *