יום שלישי , אוקטובר 16 2018
בית / קריות / נדל"ן קריות / תוכנית "מחיר למשתכן" בנאות אפק נפתחה למשפרי דיור
הפרויקט של גיא ודורון לוי בקרית ביאליק (הדמיה: יח"צ)
הפרויקט של גיא ודורון לוי בקרית ביאליק (הדמיה: יח"צ)

תוכנית "מחיר למשתכן" בנאות אפק נפתחה למשפרי דיור

לראשונה, משפרי דיור יוכלו ליהנות מדירות חדשות בפרויקט מחיר למשתכן. עד לאחרונה, מי שברשותו דירה לא היה רשאי להשתתף בהגרלות בפרויקטים של "מחיר למשתכן" ונאלץ להסתפק בדירות יד שנייה או לקנות מקבלנים פרטיים. לאחרונה הוחלט לצרף את משפרי הדיור לתוכנית הממשלתית ולהעניק גם להם הנחות משמעותיות ברכישת דירה.

הפרויקט הראשון, שנפתח לאוכלוסיית משפרי הדיור הוא פרויקט & קרית ביאליק של חברת גיא ודורון לוי בנאות אפק. הפרויקט כולל שישה בניינים ו-457 דירות בתמהיל של ארבעה וחמישה חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הבניינים פונים לשטח ציבורי פתוח וממוקמים בסמוך לכניסה מהשכונה כך שהגישה אליהם נוחה, קלה ומהירה. לפרויקט ניתן היתר בנייה, והבנייה בעיצומה.

הפרויקט של גיא ודורון לוי בקרית ביאליק (הדמיה: יח"צ)
הפרויקט של גיא ודורון לוי בקרית ביאליק (הדמיה: יח"צ)

מדוח שמאות לפרויקט, שביצע חיים מסילתי, יו"ר לשכת שמאי המקרקעין בישראל, עולה כי מחירי הדירות משקפים הנחה של 450-300 אלף שקלים, בהשוואה לשוק החופשי. פערי המחירים בין דירות בפרויקט של גיא ודורון לוי למחירי הדירות בשוק החופשי זהים לפערי המחירים בין הפרויקטים של מחיר למשתכן לשוק חופשי באזורי ביקוש במרכז הארץ.

על פי הגדרת משרד הבינוי והשיכון, משפרי דירה הם בעלי דירה בשש השנים האחרונות, שמתכוונים לרכוש דירה שנייה ומצהירים כי ימכרו את הדירה הראשונה בתוך 12 חודשים מרגע האכלוס.

אושרי זפרני, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת גיא ודורון לוי: "אנחנו שמחים שפרויקט & קרית ביאליק נבחר להיות הפרויקט הראשון בתוכנית מחיר למשתכן, שנפתח גם למשפרי דיור. אין ספק, שמדובר בהזדמנות מצוינת לפלח שוק זה להשתדרג בדירה חדשה ולקבל הטבה משמעותית במחיר מהמדינה. הדירות המוצעות בפרויקט, מתאימות לצרכים של משפרי דיור. התמהיל המגוון עונה על צורכי משפחות רבות. הפרויקט ממוקם במיקום מצוין בשכונה חדשה, שעבודות הפיתוח בה נמצאות בעיצומן".

בדוק גם

אילן שדה (צילום: מועצה אזורית מנשה)

במנשה לא מחליפים סוס מנצח: אילן שדה ימשיך לקדנציה שישית

לא נרשמה אף מועמדות מול ראש המועצה המכהן של המועצה האזורית מנשה, הנמצא בתפקיד מ-1992

2 תגובות

  1. מדוע הדירות הן רק כיוון אויר אחד כל דירה נורמלית היא שני כיוונים לפחות הנציגים שלכם בהתחלה לא אמרו את זה וכשאתה מגיע לחתום חוזה רק אז הן נזכרים לידע זה לא פלייר ולא הוגן בכלל כל דירה נורמלית צריכה לפחות 2 כיווני אויר

  2. מדוע הדירות הן עם כיוון אויר אחד וחלונות קטנים הרי כל דירה נורמלית יש לה לפחות שני כיווני אויר מן הראוי גם שאנשי המכירות שלכם לא יודעים להסביר את הכל ולא נותנים את כל המידע הדרוש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *