בית / עמקים / ספורט עמקים / עפולה אקספרס: מרוצים מהתקדמות השדרוג באיצטדיון העירוני

עפולה אקספרס: מרוצים מהתקדמות השדרוג באיצטדיון העירוני

אחרי שנים ארוכות בהן חלמו בעפולה על איצטדיון כדורגל חדש, החליט ראש העיר אבי אלקבץ, חובב ספורט מושבע, להגשים לתושבים את החלום ובנה לפני מספר שנים איצטדיון כדורגל חדש כחלק ממתחם ספורט מרכזי שהוקם בשכונת עפולה עילית הכולל בין היתר את אולם הכדורסל של הקבוצה העירונית (אף היא בליגה לאומית), בריכת שחייה, מגרשי קט-סל, מגרשי מיני פיץ' וכו'.

בעקבות העלייה ההיסטורית לליגה הלאומית בעונה החולפת הוחלט לשדרג את האצטדיון כדי שיתאים לסטנדרטים של הליגה הלאומית. השדרוג כולל הקמת יציע חדש בצד המזרחי עם 2,000 מקומות נוספים, שערי כניסה נפרדים וכן עמדת קופות חדשה. התאורה הקיימת תוחלף לתאורה בעלת עוצמה של 1200 לוקס כדי שתתאים לסטנדרטים צילום טלוויזיה בשעות הערב. כמו כן החלה בימים אלה הקמתם של יציע חדש מעל היציע הקיים בצד המערבי, שיכלול מתחם VIP מפואר ובו חדרי אירוח וכן יציע עיתונאים נפרד. מעל היציעים החדשים יבנה מגדל תקשורת שיכלול חדרי צילום לטלוויזיה, חדרי תקשורת ובקרה, אינטרנט אלחוטי כאשר הגישה לבניין התקשורת תהיה נפרדת ובאמצעות מעלית שתוקף אף היא מאחורי היציע.

איצטדיון עפולה
איצטדיון עפולה (הדמית מחשב)

בתחילת הדרך קיוו בעפולה כי אנשי המקצוע יצליחו לסיים את העבודות לפני תחילת העונה אך עיכובים שאינם קשורים במזמינת העבודה גרמו לדחייה קלה של סיום העבודות. עם זאת בעפולה אמרו השבוע כי הם מרוצים מקצב ההתקדמות הנוכחי ומקווים כי עבודות השדרוג יסתיימו זמן קצר בלבד לאחר פתיחת העונה. מנהל האיצטדיון, עמית אשכנזי: "המטרה לארח את המחזור השישי בבית".

בדוק גם

חוליו סזאר צילום: עצמי

הפועל חדרה תחגוג בנצרת עילית?

נצרת עילית כבר סיימה את העונה. הפועל חדרה זקוקה לניצחון כדי להבטיח את עלייתה לליגת העל, לכן היא תגיע מלווה באלפי אוהדים.

מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)

"אני בשל, ראוי ומספיק מנוסה, לצאת לדרך חדשה כמאמן ראשי"

אחרי 6 שנים בתפקיד העוזר, מוטי קריספיל רוצה להפוך למאמן ראשי * קבוצה מליגה א' יכולה להיות אופציה טובה", הוא מאמין * "בלי מרפקים ובלי קשרים קשה מאוד לקבל קבוצה, אבל אני חושב שמעבר לקשרים דרושים גם כישורים ולי יש אותם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *