יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / נעים הליכות: מתנדב מעפולה זכה במגן שר הבריאות

נעים הליכות: מתנדב מעפולה זכה במגן שר הבריאות

מגן שר הבריאות למתנדב המצטיין, הוענק אתמול לויקטור בן-נעים מעפולה, מנכ"ל העמותה לפיתוח מרכז רפואי העמק ויו"ר העמותה לילדים חולי סרטן. המגן הוענק במעמד סגן שר הבריאות, יעקב ליצמן ונציגי המועצה הלאומית להתנדבות, על מפעל חיים ופועלו של בן-נעים במשך 30 שנה למען מרכז הרפואי "העמק" בעיר.

קידם את בית החולים. ויקטור בן נעים (צילום: דן בן נעים)

בשנת 1950 התגייס בן -נעים לגדוד 890 והיה לצנחן הראשון בעפולה. הוא נשוי לאסתר אבא לארבעה ילדים, סבא ל-11 נכדים וסבא רבא לשלושה נינים. את דרכו החל במרכז "הפועל" באזור העמקים, ובשנת 1967 היה מנהל אגף החינוך והתרבות בקרית שמונה. בהמשך היה בעל מעבדות ויק כימיקלים במגדל העמק.

את פעילותו הציבורית התחיל בשנת 1980, במסגרת הצטרפותו למועדון רוטרי במגדל העמק. מאוחר יותר נבחר לנשיא המועדון ובשנים 97 – 96 נבחר לנגיד רוטרי ישראל. כמתנדב פעל רבות להוצאת חולים לריפוי והשתלות בחו"ל. כמו כן היה בין היוזמים להקמת עמותה לבניית יחידה האונקולוגית ואשפוז יום במרכז הרפואי העמק.

משנת 1984 מכהן ויקטור כיו"ר עמותת ילדים חולי סרטן ובנוסף התמנה למנכ"ל העמותה לפיתוח מרכז רפואי העמק. יחד עם מתנדבים רבים, ממשיכים יחד עימו לפעול לפיתוחו וקידומו של בית החולים. הודות ליחסי ציבור חיוביים בהם מתאפיין ויקטור רכש ציבור נרחב של ידידים, יהודים וערבים, הנענים לרוב לפניותיו ותורמים לבית החולים והמטופלים בו.

לרגל מלאת 30 שנות התנדבות למען בית החולים, ערך מרכז רפואי "העמק", לאחרונה, ערב הוקרה לויקטור בן נעים והעניק לו פרס מפעל חיים. חרף גילו ממשיך ויקטור במשנה מרץ לפעול לרווחתם של החולים. "אמשיך בפעילותי ככל שיתאפשר לי", הוא אומר.

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)

סגן קצין הרפואה של אוגדת יהודה ושומרון קיבל אות הצטיינות

בין מקבלי אות ההצטיינות, רס״ן הישאם אבו סלאח, תושב בית שאן. "שמח על הזכות שניתנת לי לשרת, לתרום ולהשפיע"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *