בית / עמקים / נצרת / 25 שוטרים ו- 40 מאבטחים ישמרו על הסדר בדרבי

25 שוטרים ו- 40 מאבטחים ישמרו על הסדר בדרבי

היום (רביעי) בבוקר נערכה במטה המחוז הצפוני של המשטרה ישיבת הכנה לקראת הדרבי הנצרתי הצפוי להתקיים ביום שישי באצטדיון בעילוט בין מכבי אחי נצרת להפועל נצרת עילית. נציגי שתי הקבוצות השתתפו בישיבה, בסיומה הוחלט כי 25 שוטרים ועוד 40 מאבטחים ישמרו על הסדר במשחק הרגיש. כמו כן תהיה הפרדה מוחלטת בין שתי מחנות האוהדים.  אוהדי שתי הקבוצות התעמתו בדרבי הקודם, ושתי הקבוצות נענשו על ידי ועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל במשחק ללא קהל. 

חבר הנהלת מכבי אחי נצרת, אחמד חילו: "אנחנו ונצרת עילית שכנים, ביחסים טובים מאוד ואפילו מצוינים, אני לא חושב שאוהדי נצרת עילית צריכים לחשוש להגיע למשחק, המשטרה תאבטח את המשחק בצורה הכי טובה, ואני מקווה שהכדורגל ינצח".

דרבי בים הפועל נצרת עילית לאחי נצרת
אקשן מדרבי האחרון. (צילום: חג'אג' רחאל)


מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם: "אני קורא לאוהדים שלנו להגיע בהמוניהם, אין להם ממה לחשוש, אנחנו זקוקים לעידוד שלהם באחד המשחקים הכי קובעים שלנו העונה".

 

מהרכב נצרת עילית ייעדרו הפצועים ירדן כהן ומרטינס דפקוס הפצועים. מהרכב אחי נצרת ייחסרו הפצועים חמודי אלוש ואמרי זייד.

בדוק גם

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

גיא דיין ואנס דבור- המצטיינים בלאומית 2017/18

דיין הציג עונה מצוינת, כבש 13 שערי ליגה, שסייעו לקבוצתו להעפיל לפלייאוף העליון והיה בורג משמעותי בסגל של נצרת עילית, דבור הציג מספרים מדהימים: 10 שערי ליגה ו- 18 בישולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *