יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / פינקלשטיין בוסקילה הכריזה: "אתמודד לראשות עיריית מגדל העמק"
עפרה פינקלשטיין בוסקילה
עפרה פינקלשטיין בוסקילה (צילוםף יח"צ)

פינקלשטיין בוסקילה הכריזה: "אתמודד לראשות עיריית מגדל העמק"

עפרה פינקלשטיין בוסקילה
עפרה פינקלשטיין -בוסקילה (צילוםף יח"צ)

מנהלת המרכז החינוכי במגדל העמק, עופרה פינקלשטיין-בוסקילה, הצהירה על התמודדותה לראשות עיריית מגדל העמק מטעם יש עתיד, בטקס מכובד בנוכחות שר הרווחה, מאיר כהן, חברת הכנסת, יפעת קריב, מנכ"ל המפלגה, גיל סגל ותומכים רבים.

פינקלשטיין מצטרפת לח"כ לשעבר ליה שמטוב, שתרוץ לראשות עיריית נצרת עילית. היא גדלה וחונכה במגדל העמק, בוגרת תואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל וחינוך באורנים ובעלת תעודת דירקטורית אוניברסיטת בר- אילן. עוסקת בפעילות חברתית ופועלת למען קידום תושבי הפריפריה הצפונית. בעבר, כיהנה כיו"ר הנהגת הורים יישובי והובילה את הנהגות ההורים בכל הפעילויות לקידום רווחת הורי ותלמידי העיר, עבדה בג'וינט ובסוכנות היהודית. בנוסף, חברה פינקלשטייין-בוסקילה בוועדות החינוך, הרווחה הוועדה להגנה על זכויות הילד, וועדת היגוי יישובית.

כיום מנהלת מרכז למידה ומיצוי כישורים רב תחומי, הנותן מענה לתלמידים בעלי לקויות למידה, חינוך מיוחד, וטיפולים רגשיים. כמו כן, פועלת רבות למען קידום והעצמת נשים בפריפריה ואף יוזמת פאנל נשים מובילות שינוי בעיר.

פינקלשטיין-בוסקילה: "החלטתי להתמודד על מנת לשנות את העיר וליצור עתיד טוב יותר עבור ילדינו. אני מאמינה במתן הזדמנות שווה וצמצום פערים בתחומים השונים לתושבי הפריפריה. מגדל העמק היא הבית שלי ואכפת לי מהעיר הזאת. בכוונתי להטמיע במועצת העיר את ערכי היסוד בהם דוגלת יש עתיד, ביניהם: ניהול השלטון המקומי בשקיפות, יעילות ושיתוף התושבים בתהליכי קבלת החלטות ובהגדרת סדרי עדיפות. כמו כן אפעל ואתמקד בתחומים הבאים: חינוך מגיל הרך ועד סיום הלימודים האקדמיים, השקעה בנוער ובצעירים, יצירת מקומות תעסוקה, שיפור חזות העיר, תחבורה ותשתיות, גיוס כספים מהמדינה והקמת צוות היגוי אשר יפעל לפיתוח תוכנית לעצירת ההגירה השלילית מהעיר".

 

בדוק גם

יאיר לפיד. צילום: דורון גולן

יאיר לפיד מבטיח לסגור את מיכל האמוניה ולטפל במפעלים הפטרוכימיים

רחוב דפנה בקרית ביאליק לא ידע תנועה כה ערה כמו שהייתה ביום חמישי שעבר, עת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *