מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / נשים ממגדל העמק השתתפו בסדנא ייחודית לאימהות צעירות

נשים ממגדל העמק השתתפו בסדנא ייחודית לאימהות צעירות

סדנא לאמהות צעירות במגדל העמק
סדנא לאמהות צעירות במגדל העמק (צילום: צילום רון עזר)

אושרת מלול, הילה חמו, רינה בללטי ונועה בן חמו, סטודנטיות צעירות ומשפיעות ממגדל העמק משתתפות בתכנית "בוחרים מחר". במסגרת התכנית הפועלת מטעם המרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים ובשיתוף הסוכנות היהודית ושותפות 2000 גליל מרכזי, ארגנו הצעירות מפגש מרתק לאימהות צעירות ולאימהות שבדרך."המטרה היא להקים קבוצת אימהות המעוניינות להשתתף במפגשים מחכימים ומעניינים על אימהות, השינויים החלים בחיים עם הבאת ילד לעולם והצטרפותו למשפחה על מנת לאפשר שיח חופשי בין האימהות אודות החוויות השונות שהן עוברות", מספרת רכזת מעורבות חברתית במרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים, סיגל עובדייב.

המפגש שהתקיים השבוע התנהל כסדנא חווייתית בהנחיית עדי הרפז ואפרת לקט מבית momday ועסק בנושא ניהול זמן ככלי יעיל והכרחי לטובת המעברים בין התפקידים הרבים שיש לאישה המודרנית. "למפגש קדם סקר שמיפה גורמים שייקחו גם הם חלק בתכנית כדוגמת קופת החולים "כללית" והמרכז לגיל הרך "כוכב הילדים", כמו כן פרסום ברשתות החברתיות, חשיבה קבוצתית על נושאים לפעילויות ועוד", סיפרו הסטודנטיות מארגנות המפגש.

"תכנית היזמות החברתית של "בוחרים מחר" מעודדת צעירים לחיי קהילה המלווים בעשייה ומעורבות אזרחית. פרויקט "זמן אימא" יוצר רשת חברתית של נשים לאחר לידה בעיר ומעודד שותפות, אחריות קהילתית ומעורבות חברתית", מוסיפה עובדייב.

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה: "תכנית "בוחרים מחר" היא חלק ממכלול התכניות והפרויקטים אותם מפעילה הרשות. הרעיון הוא ליצור מחויבות לעיר הנובעת מהערכה עד כמה העניקה ועשתה עבורם תוך עידודם לרכוש השכלה, להשתקע בעיר ולהירתם למעורבות קהילתית שתשפיע לטובה על עתיד העיר".

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *