בית / עמקים / חדשות עמקים / ירידה באירועי גרימת רעש מבית וממקום ציבורי בנצרת עילית

ירידה באירועי גרימת רעש מבית וממקום ציבורי בנצרת עילית

ירידה של 7% באירועי גרימת רעש מבית וממקום ציבורי נרשמה  בשנת  2017 בעיר נצרת עילית , במספר רחובות מרכזיים נרשמה ירידה גדולה יותר של מעל 50%.  משטרת נצרת עילית בשיתוף עיריית נצרת עילית שמו במרכז הקשב את הטיפול בעבירות המטרידות את האזרח.

היחידה לאכיפת רעש (צילום דוברות המשטרה)
היחידה לאכיפת רעש (צילום דוברות המשטרה)

״הקמת רעש מבית וממקום ציבורי הינם עבירות הפוגמות באיכות החיים ובשגרה של כולנו עלינו לכבד את הזולת ולשמור על שעות המנוחה כמופיע בחוק״ ציין מ״מ מפקד השיטור העירוני רס״ב אילן אוחנה .

בשנת 2017 התקבלו במוקד 100 של המשטרה 1247 אירועי הקמת רעש מבית וממקום ציבורי לעומת 1334 אירועים בשנת 2016 ירידה של 7%. במספר רחובות מרכזיים התקבלו וטופלו בשנת החולפת 117 אירועים לעומת 250 אירועים שנרשמו וטופלו בשנת 2016 ירידה של 53%.

הירידה במס׳ האירועים שהגיעו למוקד המשטרה נובעת  בעקבות פעילות אכיפה נחושה של המשטרה בשילוב יחידת השיטור העירוני , הסברה ועדכון לשון החוק על ידי מוקדי החירום במשטרה ובעירייה, שילוב גורמים נוספים כגון עיר ללא אלימות וכדומה וכן אזרחים שהקפידו לשמור על החוק תוך התחשבות ושכנות טובה.

מאידך , כנגד אזרחים שלא הקפידו לשמור על החוק נפתחו תיקים פלילים נרשמו דוחות רעש ובמקרים חריגים נתפס כמוצג ציוד הגברה שכלל ערכות קריוקי , רמקולים שבאמצעותם בוצעה העבירה.

בשנת 2018 האכיפה הנחושה של המשטרה ושל העירייה תימשך ביתר שאת , "נגלה אפס סובלנות כנגד אזרחים שלא יצייתו לחוק ויפריעו את מנוחת הציבור. אנו מצפים מהציבור לגלות התחשבות ושכנות טובה במטרה לשמור על איכות החיים של האזרחים בעיר", אומרים במשטרה.

בדוק גם

אופק פישלר (צילום אבי רביבו)

אופק פישלר הבריז להפועל נצרת עילית

בנצרת עילית הוציאו כבר הודעה לפיה פישלר סיכם בקבוצה. ביום שישי הגיע לצפות במשחק הניצחון על הפועל חדרה והיום (ראשון) היה אמור לחתום רשמית, אלא שלטענת אנשי נצרת עילית הוא ניתק קשר ונעלם להם.

עיריית נצרת עילית

עיריית נצרת עילית הוציאה צווי סגירה ל- 10 בתי עסק שפעלו ללא היתר ובניגוד לחוק

ראש העיר רונן פלוט חתם על הצווים חרף לחצים פוליטיים הנעוצים בסמיכות לתקופת בחירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *