יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / "קיבלתי את החיים שלי במתנה"

"קיבלתי את החיים שלי במתנה"

בבר אדרי
ניצלתי בנס. בבר אדרי (צילומים: יצחק סולומון)

"אני מרגיש שניצלתי בנס ממוות", סיפר בהתרגשות אברהם (בבר) עדרי מנצרת עילית, בן 56, משלוחן במרכזי קניות בנצרת עילית כשרכבו עלה באש בעת נסיעה. עדרי נשוי ואב לשש בנות, סבא לחמש נכדים, נאלץ להימלט מרכבו כל עוד נפשו בו.

עדרי נוהג לספק משלוחים עד בית הלקוח: "הייתי בעוד נסיעה שגרתית בדרך ללקוח, בשניות ראיתי שחום המנוע עולה, לפתע ראיתי שהמנוע מתחיל לבעור, עולה בלהבות. זה היה מהיר, עניין של שניות, באמצע הכביש עצרתי את האוטו, ניסיתי לפתוח את הדלת לברוח אבל היא נתקעה, שברתי את החלון עם המרפק וקפצתי מהחלון. אם לא הייתי מגלה תושייה, כנראה לא הייתי היום בחיים".

למקום הגיעו כוחות כבוי אש ומשטרה שכיבו את הרכב הבוער. אמבולנס הבהיל אותו לבית החולים האנגלי בעפולה, שם התברר כי עדרי סובל מזעזוע מוח, פריקת כתף קלה והמון מכות יבשות. הוא הצטווה לנוח במשך מספר ימים. "אני מתכוון לתבוע את בעל הבית, התרעתי חודשים ארוכים שהרכב לא תקין, אף אחד לא התייחס לטענות שלי, זלזלו בחיים שלי".

עדרי מתכוון לפקוד את בית הכנסת ולברך את ברכת הגומל. "קיבלתי את החיים שלי במתנה, הסיפור הזה יכול היה להסתיים בצורה הרבה יותר קשה וטרגית".

רכבו השרוף של בבר
הזהרתי שהרכב לא טוב. הרכב השרוף

 

בדוק גם

רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

חשד: תושב השטחים התכוון לבצע פיגוע בעפולה

כוחות משטרה גדולים גלויים וסמויים פתחו בסריקות נרחבות ברחבי העיר ובפריסת מחסומים בכניסות וביציאות מהאזור. בנוסף בוצע שימוש באמצעים טכנולוגיים בניסיון לאתר את החשוד. תוך זמן קצר מקבלת השיחה איתרו לוחמי יס"מ את הרכב החשוד באזור רובע יזרעאל בעיר עפולה, הלוחמים נטרלו את החשוד (21) וביצעו את מעצרו.

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *