מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "קיבלתי את החיים שלי במתנה"

"קיבלתי את החיים שלי במתנה"

בבר אדרי
ניצלתי בנס. בבר אדרי (צילומים: יצחק סולומון)

"אני מרגיש שניצלתי בנס ממוות", סיפר בהתרגשות אברהם (בבר) עדרי מנצרת עילית, בן 56, משלוחן במרכזי קניות בנצרת עילית כשרכבו עלה באש בעת נסיעה. עדרי נשוי ואב לשש בנות, סבא לחמש נכדים, נאלץ להימלט מרכבו כל עוד נפשו בו.

עדרי נוהג לספק משלוחים עד בית הלקוח: "הייתי בעוד נסיעה שגרתית בדרך ללקוח, בשניות ראיתי שחום המנוע עולה, לפתע ראיתי שהמנוע מתחיל לבעור, עולה בלהבות. זה היה מהיר, עניין של שניות, באמצע הכביש עצרתי את האוטו, ניסיתי לפתוח את הדלת לברוח אבל היא נתקעה, שברתי את החלון עם המרפק וקפצתי מהחלון. אם לא הייתי מגלה תושייה, כנראה לא הייתי היום בחיים".

למקום הגיעו כוחות כבוי אש ומשטרה שכיבו את הרכב הבוער. אמבולנס הבהיל אותו לבית החולים האנגלי בעפולה, שם התברר כי עדרי סובל מזעזוע מוח, פריקת כתף קלה והמון מכות יבשות. הוא הצטווה לנוח במשך מספר ימים. "אני מתכוון לתבוע את בעל הבית, התרעתי חודשים ארוכים שהרכב לא תקין, אף אחד לא התייחס לטענות שלי, זלזלו בחיים שלי".

עדרי מתכוון לפקוד את בית הכנסת ולברך את ברכת הגומל. "קיבלתי את החיים שלי במתנה, הסיפור הזה יכול היה להסתיים בצורה הרבה יותר קשה וטרגית".

רכבו השרוף של בבר
הזהרתי שהרכב לא טוב. הרכב השרוף

 

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *