יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / עיריית נצרת עילית אבטחה על חשבונה תלמידים בירושלים

עיריית נצרת עילית אבטחה על חשבונה תלמידים בירושלים

עיריית נצרת עילית תגברה על חשבונה את השמירה סביב תלמידי שכבת י"ב, שטיילה בסוף השבוע האחרון בירושלים, במסגרת מסע ישראלי בכל רחבי הארץ.  הורים רבים פנו למנהלת בית הספר, אורנה פישר, ודאגו לביטחון הילדים שלהם, בעקבות המצב הרעוע בירושלים. חלקם אף איים להחזיר את הילדים. ביום רביעי בלילה התקיימה ישיבה מיוחדת, במהלכה הוחלט להמשיך את המסע כרגיל.

ההורים שיבחו את תפקודה של המנהלת פישר, שהייתה קשובה לתלונותיהם ואף דאגה לבקר את התלמידים בליל שישי. ראש העירייה אלכס גדלקין, שביקר אף הוא את התלמידים בליל שישי, אישר כי "העירייה שכרה מאבטחים על חשבוננו, למרות שעל פי תקנון משרד החינוך, ברגע שנמצאים בתוך עיר לא צריך מאבטחים". לדבריו, "המאבטחים מחברת דובדבן סיירו עם הילדים, ישנו אתם באותו הבניין וסיירו בחוץ בלילה. הם תרמו להרגשת הביטחון אצל הילדים".

הבעלים של חברת דובדבן, איתן אזולאי, אמר כי התקבלה אצלו פנייה בהולה מהעירייה להציב שני מאבטחי יום ועוד מאבטח לילה בעלות של 6500 שקל. לדבריו, תחילה ביקשה העירייה 5 מאבטחים, אולם מאוחר יותר נסוגה מבקשתה. יש לציין כי בעוד שבוע תצא משלחת דומה מבית הספר שרת בנצרת עילית, והעירייה תתגבר בטיול הזה את האבטחה. "זה היה מסר להורי התלמידים בבית הספר שרת שאין כל סכנה בירושלים", אמרו בעירייה.

תלמידי נצרת עילית בירושלים (צילום: עצמי)
תלמידי נצרת עילית בירושלים (צילום: עצמי)

 

בדוק גם

אמבולנס של איחוד הצלה (צילום דוברות איחוד הצלה)

שיש כבד נפל על אישה בבית העלמין בתענכים

חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעת במצב קל-בינוני עם חבלת חזה והיא הובלה לבית חולים העמק בעפולה

מתכננים. פלוט וישראלי (צילום דוברות העירייה)

תכנון ראשוני של הרכבל מנצרת עילית להר תבור

התכנית הוצגה בפני ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט לאחר שגובשה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה הממשלתית לתיירות. השלב הבא: יציאה למכרז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *