בית / עמקים / חדשות עמקים / מחאה: רוצים את דנה ליקוורניק ביום העצמאות

מחאה: רוצים את דנה ליקוורניק ביום העצמאות

דנה ליקוורניק
דנה ליקוורניק (צילום: אלן סימנטוב)

הידיעה שפורסמה לפני שבועיים בידיעות הגליל, לפיה הזמרת דנה ליקוורניק לא תופיע באירועי העצמאות בעיר, משום שאביה, רוני ליקוורניק הינו חבר מועצה, וקיים חשש לניגוד עניינים, עוררה תגובות רבות.
הקבוצה שנקראת "עיר שלנו- החלטה שלנו, גם אני רוצה לראות את דנה ליקוורניק ביום העצמאות", אומרים: "מה הקשר בין פוליטיקה ותרבות? מה הקשר בין התנדבות של אביה של דנה במועצת העיר לבין חוות דעת של היועצת המשפטית, שמדובר בניגוד עניינים".

דנה ליקוורניק אמרה בתגובה: "בגלל שגדלתי בעיר וחונכתי לא לוותר ולהתעקש על מה שמגיע לי, בואו נראה מה יש לתושבים לומר על זה שקבעתם איתי הופעה ואני התחייבתי לכם להופיע בהתנדבות וסירבתי לעבודות אחרות, ועכשיו הם רוצים לבטל לי את המופע. אולי פשוט אחליף את שם המשפחה שלי ונפתור את הבעיה".

בדוק גם

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *