בית / עמקים / חדשות עמקים / מחאה: רוצים את דנה ליקוורניק ביום העצמאות

מחאה: רוצים את דנה ליקוורניק ביום העצמאות

דנה ליקוורניק
דנה ליקוורניק (צילום: אלן סימנטוב)

הידיעה שפורסמה לפני שבועיים בידיעות הגליל, לפיה הזמרת דנה ליקוורניק לא תופיע באירועי העצמאות בעיר, משום שאביה, רוני ליקוורניק הינו חבר מועצה, וקיים חשש לניגוד עניינים, עוררה תגובות רבות.
הקבוצה שנקראת "עיר שלנו- החלטה שלנו, גם אני רוצה לראות את דנה ליקוורניק ביום העצמאות", אומרים: "מה הקשר בין פוליטיקה ותרבות? מה הקשר בין התנדבות של אביה של דנה במועצת העיר לבין חוות דעת של היועצת המשפטית, שמדובר בניגוד עניינים".

דנה ליקוורניק אמרה בתגובה: "בגלל שגדלתי בעיר וחונכתי לא לוותר ולהתעקש על מה שמגיע לי, בואו נראה מה יש לתושבים לומר על זה שקבעתם איתי הופעה ואני התחייבתי לכם להופיע בהתנדבות וסירבתי לעבודות אחרות, ועכשיו הם רוצים לבטל לי את המופע. אולי פשוט אחליף את שם המשפחה שלי ונפתור את הבעיה".

בדוק גם

השטרים במהלך המעצרים (צילום דוברות המשטרה)

תושבים מעפולה נעצרו בפשיטה משטרתית נגד חשודים בסחר בסמים

המשטרה הפעילה סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים עד כה 22 חשודים בעבירות סחר בסמים

כישורים עם הכדור. פלוט (צילום עצמי)

ראש עיר ספורטיבי

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, מלווה באדיקות את קבוצת הכדורגל הפועל נצרת עילית ומסייע לה רבות, אבל מצהיר בכל הזדמנות כי הוא בכלל לא מבין בכדורגל. זה לא הפריע לו לגלות כישורים בלתי מבוטלים עם הכדור, באירוע גמר הליגה לשכונות שהתקיים בעיר. ראש עיר ספורטיבי אמרנו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *