יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / למה ילדים בני 3 צריכים ללמוד על האיסלאם?

למה ילדים בני 3 צריכים ללמוד על האיסלאם?

"משרד החינוך מאמץ תכניות לימודים של ארגוני שמאל קיצוני", כך טוען חבר מועצת העיר נצרת עילית והמתמודד לראשות העיר בבחירות הקרובות, זאב הרטמן, לאחר שגילה כי ילדי גן לילך, בני השלוש וחצי ילמדו על הנצרות והאסלאם יחד עם ילדי הגן במגזר הערבי.

הורי הילדים כועסים לאחר שהתברר להם כי משרד החינוך מקדם את הפעילות. הרטמן: "הורים רבים פנו אליי, הם לא מבינים למה הילדים שלהם צריכים ללמוד על האיסלאם".

זאב הרטמן
מאוכזב. זאב הרטמן (צילום ארכיון)

הרטמן בדק את הנושא וגילה כי מדובר בתכנית שאימץ משרד החינוך במספר מחוזות ומי שמפעילה את הפרויקט היא עמותת "אפשר אחרת", המתמקדת בחינוך לרב-תרבותיות בקרב בתי הספר ובקהילה.

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "מדובר בתוכנית פדגוגית ערכית וחברתית המאושרת על ידי מטה המשרד הראשי". עוד נמסר כי זומנה פגישה בין כל הגופים הקשורים לצורך "קיום חשיבה חיובית, דיאלוג ורב שיח משותף, מעמיק, בונה ומקדם בעניין זה".

בדוק גם

בני הזוג סבג (צילום עצמי)

טובים השניים מן האחד

אילנה ושלומי סבג מנצרת עילית, בחרו כחלק ממסלול חייהם המשותף, ללמוד במכינה שבמכללת נצרת עילית - יזרעאל ולאחר מכן לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *