מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / למה ילדים בני 3 צריכים ללמוד על האיסלאם?

למה ילדים בני 3 צריכים ללמוד על האיסלאם?

"משרד החינוך מאמץ תכניות לימודים של ארגוני שמאל קיצוני", כך טוען חבר מועצת העיר נצרת עילית והמתמודד לראשות העיר בבחירות הקרובות, זאב הרטמן, לאחר שגילה כי ילדי גן לילך, בני השלוש וחצי ילמדו על הנצרות והאסלאם יחד עם ילדי הגן במגזר הערבי.

הורי הילדים כועסים לאחר שהתברר להם כי משרד החינוך מקדם את הפעילות. הרטמן: "הורים רבים פנו אליי, הם לא מבינים למה הילדים שלהם צריכים ללמוד על האיסלאם".

זאב הרטמן
מאוכזב. זאב הרטמן (צילום ארכיון)

הרטמן בדק את הנושא וגילה כי מדובר בתכנית שאימץ משרד החינוך במספר מחוזות ומי שמפעילה את הפרויקט היא עמותת "אפשר אחרת", המתמקדת בחינוך לרב-תרבותיות בקרב בתי הספר ובקהילה.

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "מדובר בתוכנית פדגוגית ערכית וחברתית המאושרת על ידי מטה המשרד הראשי". עוד נמסר כי זומנה פגישה בין כל הגופים הקשורים לצורך "קיום חשיבה חיובית, דיאלוג ורב שיח משותף, מעמיק, בונה ומקדם בעניין זה".

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *