בית / עמקים / חדשות עמקים / חברת הי טק רכשה לעובדיה מוצר שהמציאו נערים מנצרת עילית

חברת הי טק רכשה לעובדיה מוצר שהמציאו נערים מנצרת עילית

בני נוער בנצרת עילית מצאו פתרון להעלמות זוגות גרביים, בעיה קטנה אבל מטרידה ובעיקר גוזלת זמן יקר.  המוצר הייחודי – Socatch (רשת לגרביים) הוא שק קטן המורכב מחוטי גומי ולולאות אליהן ניתן להכניס את זוגות הגרביים ביחד למכונת הכביסה וכך לא לשבור את הראש היכן נעלמו הגרביים. את המוצר הציגו השבוע בפני ועדת השקעות המורכבת ממנהלים בכירים במשק במפגש שהתקיים במשרדי חברת ההייטק פאולו אלטו נטוורקס בת"א שמתמחה באבטחת מידע.

מטרת המפגש נועדה לבחון תמיכה כספית במיזמים שמפתחים בני הנוער כחלק מפעילת העמותה. "החניכים מנצרת עילית שהשתתפו בוועדה זכו במקום הראשון, במענק כספי שיסייע להם בהמשך פיתוח המוצר שלהם ואף מכרו לחברת פאולו אלטו נטוורקס, שאהבו מאוד את הרעיון ורכשו 100 יחידות ראשונות של המוצר", סיפרה בגאווה רנא שאחדה מנהלת יוניסיטרים נצרת עילית.

בני הנוער ומנהלי החברה סוגרים עניינים (צילום: באדיבותם)
בני הנוער ומנהלי החברה סוגרים עניינים (צילום: באדיבותם)

"היה מאתגר להציג בפני וועדת ההשקעות תכנית עסקית ואבטיפוס של המוצר. אני שמחה שהצלחנו לשכנע שהמוצר יעיל וכדאי להם להשקיע בפיתוח שלו", סיפרה החניכה דנה רוק. חברה לקבוצה, נאדין מרגיה שהגה את הרעיון אמר כי מדובר במוצר פשוט, זול ונוח לשימוש.

ועדת ההשקעות הורכבה מהנהלת יוניסטרים בראשות יו"ר העמותה רוני צארום, המנכ"ל איריס רף רונן לצד אנשי עסקים מובילים, בהם: מייסד קופיקס ומנכ"ל קרן הגשמה אבי כץ, יו"ר בורסת ת"א אמנון נוייבך, מנכ"ל ומייסד קרן סקיי ניר דגן, אורי אלטר מפאולו אלטו נטוורקס, מנכ"ל טוגדר קפיטל נעם לאוטמן ועוד.

 

בדוק גם

בית חולים העמק (צילום דוברות העמק)

לא היו מרוצים מהטיפול הרפואי בהעמק, תקפו את המאבטח

החשודים יובאו היום (רביעי) בשעות הבוקר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת

בשר שהוחרם (צילום דוברות המשטרה)

טון בשר משחיטה שחורה נתפס במחסן בנצרת

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל יחד עם רשויות האכיפה הנוספות, ימשיכו במאבקם הנחוש כנגד שיווק מזון פיראטי שעשוי לסכן את בריאות הציבור".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *