בית / עמקים / בית שאן / בית שאן: בנפוסי מונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער

בית שאן: בנפוסי מונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער

 

יוסי בנפוסי (צילום: עצמי)
יוסי בנפוסי (צילום: עצמי)

לאחר החתמתו של כדורגלן העבר מוריס אוזן בקבוצה הבוגרת, הוחזר והוחתם השבוע המאמן הוותיק יוסי בנפוסי למנהל המקצועי של מחלקת הנוער בכדורגל של הפועל בית שאן.

כבר לפני שלושה חודשים פנו ראש העיר, רפאל בן שטרית ומחזיק תיק הספורט בעירייה אליעזר כהן זדה, לבנפוסי והטילו עליו את ניהול המחלקה ושיקומה. במקביל, סוכם בפגישה משותפת בין בן שיטרית לראש המועצה האזורית עמק המעיינות, יורם קרין ומנהל בית- הספר לכדורגל ע"ש ארז אשכנזי ז"ל, ינון אשכנזי, על שיתוף פעולה. המחלקה המשותפת תכלול שש קבוצות ליגה וכשש קבוצות ילדים מבתי ספר יסודיים וילדים מתחת לגיל 6.

בנפוסי, שהחל השבוע במלאכת שיבוץ המאמנים לכל הקבוצות, אמר "שלושה קריטריונים מלווים אותי בהחלטה לגבי המאמנים: הראשון, שהם יהיו מוסמכים; השני, שלא יהיו שחקנים פעילים והשלישי, החשוב ביותר, הוא שהם שיהיו בעלי מוסר עבודה גבוה ומחנכים שיהוו דוגמא לצעירים. חלק מהפעילות יהיה במסילות וחלק בבית שאן. שימשתי בתפקיד זה בעבר בתקופת ציונות 2000 ואעשה הכול לשדרג את המחלקה ולהביאה לרמה מקצועית, חינוכית גבוהה"

בנפוסי הוסיף ואמר: "אני שמח שהוא רואה בכדורגל כלי חינוכי ממדרגה ראשונה. ניצחונות ואליפויות בגיל הזה הם לא בראש סדר העדיפות שלי אלא לימוד כדורגל נכון, תשוקה למשחק וחינוך לספורטיביות והתנהגות נאותה. בנוסף לאימונים ומשחקים תקיים המחלקה פעילויות חברתיות ולמען הקהילה. אני רואה בכך חלק מהמחויבות המוסרית הבסיסית של ראש העיר, כמי שנושא החינוך מודגש ומוטמע בעשייה הספורטיבית שלנו, להחזיר לקהילה את מה שהיא משקיעה בנו".

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *