בית / עמקים / בית שאן / איתן טייב בדרך לפוליטיקה המקומית בבית שאן

איתן טייב בדרך לפוליטיקה המקומית בבית שאן

האם מאמן וכדורגלן העבר איתן טייב בדרך לפוליטיקה המקומית? לפחות כרגע נראה שהוא בדרך לשם.

איתן טייב
איתן טייב (צילום: חג'אג רחאל)

"אנשים רבים פונים אלי, מפצירים בי להיכנס לפוליטיקה המקומית, לרוץ למועצת העיר, זה לא משהו זר לי ואני בהחלט שוקל את האפשרות", אומר טייב ומגלה: "יש מתמודדים שפונים אלי ורוצים שארוץ איתם. עדיין לא החלטתי באיזה מסגרת ארוץ ואם ארוץ, אני לא פוסל שום אפשרות ושום אופציה".

איתן טייב מקורב לראש העיר הקודם, ז'קי לוי וזה לא סוד. החלטתו בזמנו לקבל את אימון הפועל בית שאן תחת רפי בן שטרית כראש העיר, יריבו המר של ז'קי לוי, עוררה הדים רבים וגם כעס כלפיו במחנה לוי.

כזכור, איתן טייב אימן בעונה שעברה את הפועל בית שאן, עד שהגיעו "הרוכשים" החדשים, שדאגו להזיז אותם משם, אבל הם בעצמם החזיקו בקבוצה במשך שבוע וחצי בלבד. טייב עזב, תבע את הקבוצה וזכה, כרגע הוא מחזיק בידיו פסק בורר, אבל הקבוצה לא מסוגלת לשלם לו בשל חוסר הוודאות בנוגע לעתידה. "הכדורגל מגעיל אותי, נכון להיום אין לי כוונה לחזור להיות מאמן", אמר טייב.

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *