בית / עמקים / בית שאן / איתן טייב בדרך לפוליטיקה המקומית בבית שאן

איתן טייב בדרך לפוליטיקה המקומית בבית שאן

האם מאמן וכדורגלן העבר איתן טייב בדרך לפוליטיקה המקומית? לפחות כרגע נראה שהוא בדרך לשם.

איתן טייב
איתן טייב (צילום: חג'אג רחאל)

"אנשים רבים פונים אלי, מפצירים בי להיכנס לפוליטיקה המקומית, לרוץ למועצת העיר, זה לא משהו זר לי ואני בהחלט שוקל את האפשרות", אומר טייב ומגלה: "יש מתמודדים שפונים אלי ורוצים שארוץ איתם. עדיין לא החלטתי באיזה מסגרת ארוץ ואם ארוץ, אני לא פוסל שום אפשרות ושום אופציה".

איתן טייב מקורב לראש העיר הקודם, ז'קי לוי וזה לא סוד. החלטתו בזמנו לקבל את אימון הפועל בית שאן תחת רפי בן שטרית כראש העיר, יריבו המר של ז'קי לוי, עוררה הדים רבים וגם כעס כלפיו במחנה לוי.

כזכור, איתן טייב אימן בעונה שעברה את הפועל בית שאן, עד שהגיעו "הרוכשים" החדשים, שדאגו להזיז אותם משם, אבל הם בעצמם החזיקו בקבוצה במשך שבוע וחצי בלבד. טייב עזב, תבע את הקבוצה וזכה, כרגע הוא מחזיק בידיו פסק בורר, אבל הקבוצה לא מסוגלת לשלם לו בשל חוסר הוודאות בנוגע לעתידה. "הכדורגל מגעיל אותי, נכון להיום אין לי כוונה לחזור להיות מאמן", אמר טייב.

בדוק גם

מאור עמר ודניאל רות (צילום עצמי)

לפנק, לפנק, לפנק

היפיפייה ממגדל העמק, דניאלה רות, חגגה יום הולדת 23. החבר האוהב מאור עמר, פינק עם ים של פינוקים והרעיף המון אהבה ביום ספא וכיף בבית מלון בים המלח. אבא אהרון התמוגג מנחת. מזל טוב גם מהמדור המפרגן.

אבי אלקבץ(צילום: קרן אקריש)

עפולה: הושחת מטה אבי אלקבץ בגבעת המורה

בשבוע שעבר נחנך מטה הבחירות של אלקבץ בגבעת המורה ברחוב הנרייטה סולד במעמד עשרות פעילים ואלקבץ עצמו. במעמד רבנים נקבעה מזוזה במקום, שלטים חגיגיים נתלו בתוך ומחוץ למטה אולם יממה לאחר מכן כבר נפרץ המקום והשלטים כולם נתלשו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *