בית / קריות / חדשות קריות / מדוע סניף מקדולנד'ס בקרית חיים לא משרת אופנוענים בשירות דרייב אין?

מדוע סניף מקדולנד'ס בקרית חיים לא משרת אופנוענים בשירות דרייב אין?

רוכבי אופנועים ואופניים, בסניף מקדולנד'ס בקרית חיים לא רוצים להעניק לכם שירות "טייק אווי" דרך חלון השירות וזאת בטענה שמדובר בהנחייה שנועדה לשמור על בטחונם של הרוכבים. הלכה למעשה, נהג רכב פרטי יכול לקבל שירות גם אם הוא מסומם או שיכור ורוכב דו-גלגלי ייתקל בסירוב.

מקדונלד'ס סניף קרית חיים. צילום: דורון גולן
מקדונלד'ס סניף קרית חיים. צילום: דורון גולן

ביום ראשון השבוע בשעות הערב הגיע רוכב אופנוע אל סניף מקדונלד'ס ברחוב אחי אילת בקרית חיים, אל חלון השירות על מנת לעשות הזמנה.

לאחר שאיש מעובדי הסניף לא ניגש לקבל את ההזמנה הוא נכנס לסניף ונאמר לו על ידי אחראית המשמרת שרוכבי אופנוע ורוכבי אופניים לא מקבלים שירות דרך חלון ההזמנות. לדבריה מדובר בהנחיה של רשת מקדולנד'ס בישראל מתוך מחשבה על בטחונם של רוכבי הדו-גלגלי. עם זאת, ניתן לעשות את ההזמנה בתוך הסניף עצמו.

על אף דרישותיו החוזרות ונשנות של האופנוען לקבל שירות כפי שמקבל כל אדם אחר בחלון ההזמנות, סירבה אחראית המשמרת לעשות כך וחזרה על טענותיה. הרוחות התלהטו כאשר האופנוען ניסה לצלם את הסניף מהמדרכה הציבורית ונתקל באיומים מצידו של צעיר שהזדהה כאחיה של אחראית המשמרת שאף איימה בתביעה משפטית.

במחלקת הדוברות של מקדונלד'ס היו מופתעים לשמוע על איסור השירות לרוכבי אופנוע ורוכבי אופניים ושלא לציטוט נאמר כי לא ידוע על הנחיה כזו. בתגובה לנעשה בסניף מקדולנד'ס בקרית חיים נמסר: "אנו שמחים לשרת את רוכבי האופנועים כמו שעשינו תמיד. הנושא נבדק ונמצא בטיפול".

בדוק גם

שמרית ציון, נורית לוי, מיכל ויצמן, עמית טליאס, יובל שטרית (צילום: דורון גולן)

אחותי המתולתלת

רצה הגורל ושיער חלק לא היה מנת חלקן. הן נולדו עם רעמת תלתלים, לא תמיד אהבו אותה, ניסו להערים עליה ולהחליק אותה, עד שלבסוף הבינו שתלתלים זה הכי-הכי. קבלו את הקרייתיות יובל שטרית, מיכל ויצמן, עמית טליאס, שמרית ציון ונורית לוי שהתקבצו לשיח מתולתלות ומאושרות ומכריזות: תלתלים זה אופי

אבי רוטמן, פתיחת מסע הבחירות. צילום: דורון גולן

אבי רוטמן הודיע רשמית על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

בחצר ביתו בשכונת נווה גנים בקרית מוצקין, הודיע ביום שלישי השבוע חבר מועצת העיר, אבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *