יום חמישי , ינואר 24 2019
בית / בחירות מקומיות 2018 / הקול הרוסי של פיירברג: עו"ד אירנה ליבשיץ מצטרפת לנתניה אחת
אירנה ליבשיץ צילום רן אליהו
אירנה ליבשיץ צילום רן אליהו

הקול הרוסי של פיירברג: עו"ד אירנה ליבשיץ מצטרפת לנתניה אחת

 

עו"ד אירנה ליבשיץ, פעילה חברתית, הצטרפה לאחרונה לרשימת "נתניה אחת" בראשותה של מרים פיירברג-איכר למועצת העיר.

ליבשיץ, 39, מוכרת בעיר כפעילה חברתית למען תושבים מהמגזר הרוסי בפרט ותושבי נתניה בכלל, כאשר במסגרת עבודתה כעורכת דין בחברת השקעות שווייצרית סייעה במימון פרויקטים חברתיים וגיוס תרומות מחו"ל למען הציבור, ופעלה לקידום בני המגזר הרוסי בכל התחומים.

אירנה ליבשיץ צילום רן אליהו
אירנה ליבשיץ צילום רן אליהו

לאחרונה נפגשה ליבשיץ עם פיירברג איכר והוחלט כי היא תקבל מקום ראלי ברשימה למועצת העיר. "אני מאוד נרגשת להצטרף ל'נתניה אחת. אני אוהבת את נתניה ואת ציבור התושבים בכל מאודי ומאמינה שאפשר למצב את נתניה כעיר מתקדמת, שתקדם יוזמות סטארט-אפ חדשניות, דבר שאני עושה במסגרת עבודתי כבר המון שנים".

פרט לליבשיץ, ניתן למצוא בסיעת נתניה אחת עוד מתמודדים שפעילים אף הם בין השאר למען תושבים מהמגזר הרוסי: דימה בולט ויאן לוינזון: "זה זמן רב שאני עוקבת אחר פועלה של אירנה והתרשמתי מאוד מהעשייה החברתית שלה ומהתגייסותה למען הקהילה. אני סבורה שהיא תביא עמה רוח רעננה למועצת העיר ומאמינה שהיא תתרום רבות לקידומה של נתניה בכל התחומים".

בדוק גם

ז'קט עור - 999 שקלים; חולצה מכופתרת - 200 שקלים; מכנסי ג'ינס -350 שקלים; נעליים - 279 שקלים | צילום: אלכס ליפקין

גבר, עלה על ג'ינס

אבל שים לב לקנות את הג'ינס המושלם, והוא בהחלט יכול להיות בגזרת סקיני או כזה מלא קרעים. באדיבות לי קופר, הנה כמה טיפים שכדאי לגזור, לשמור ורק לאחר מכן להיכנס לתא ההלבשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *