יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / חדשות מקומיות / הפשילו שרוולים למען קשישה ניצולת שואה

הפשילו שרוולים למען קשישה ניצולת שואה

תושבת נצרת עילית, ניצולת שואה בשנות ה- 80 לחייה, התקשרה בשבועות האחרונים מספר פעמים למוקד העירוני והתלוננה על עשבייה בחצר הבניין המשותף בו היא מתגוררת. האישה סיפרה כי בשל העשבים היא מתקשה לצאת מן הבית ולא יכולה לשבת על הספסל הסמוך לביתה. מנהל המוקד צ'רלס בר זיו העביר את הפנייה לטיפול הגורמים המקצועיים, אלא שבבדיקה התברר כי השטח המצוין על ידי התושבת הינו בבעלות פרטית והעירייה איננה רשאית על פי חוק לנקותו.

צ'רלס בר זיו  (צילום: עצמי)
צ'רלס בר זיו (צילום: עצמי)

בר זיו הסביר לתושבת מדוע העירייה אינה יכולה לשלוח צוות עובדי ניקיון מטעמה אל ביתה אולם הסיפור נגע ללבו והוא החליט לעשות מעשה. בר זיו פנה לצוות יס"מ בתחנת משטרת נצרת, שידוע בפעילותו ההתנדבותית למען הקהילה ולמען נזקקים. "הצוות נענה מיד לבקשה ונרתם למבצע הניקיון", מספר בר זיו. ביום שישי שעבר, התייצבו בר זיו ושישה שוטרים מתנדבים לבושים בבגדי עבודה. זה היה היום החופשי של השוטרים והם הקדישו אותו לטובת משימת ניקיון חצר ביתה של האישה.

האישה הופתעה לראות את קבוצת הגברים מפשילים שרוולים ומתחילים לעבוד בגינון וניקיון. "באנו לנקות לך את הגינה", אמרו לה והוציאו כלי עבודה שהביאו מבתיהם הפרטיים. האישה המופתעת מן המחווה כיבדה את "עובדי הניקיון" בחפיסת שוקולד, שהוציאה מארון המטבח בביתה והגישה להם. "אין לי מילים להודות לכם", אמרה, אבל השוטרים ומנהל המוקד ביקשו ממנו לא להודות להם. "אנחנו צריכים להודות לך שאפשרת לנו לעשות מעשה טוב, יש לך זכויות רבות וכולנו חייבים לך", ריגשו אותה.

 

בדוק גם

סמל גיא ריזק - צילום אלכס הובר (2

מצד"ל לצה"ל: סיפורו המדהים של לוחם הסיירת המצטיין

סמל גיא ריזק מכרמיאל, לוחם מצטיין בסיירת גולני, נולד למשפחה נוצרית בדרום לבנון שברחה לארץ לאחר נסיגת צה"ל והתגייר. את אות ההצטיינות קיבל מידי עופר מנדלוביץ', קצין בגולני ומורה באורט כרמיאל, שבנו עוז נהרג בחרמון כלוחם בחטיבה

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *