מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / הוגש כתב אישום כנגד המחבל שביצע פיגוע דקירה בעפולה

הוגש כתב אישום כנגד המחבל שביצע פיגוע דקירה בעפולה

פרקליטות מחוז צפון  הגישה לפני זמן קצר (שני) לבית המשפט המחוזי בנצרת  כתב אישום נגד  טארק בן עבד אל פאתח יחיא  בן 20 תושב הכפר ערקה שבאזור יהודה והשומרון בגין ביצוע עבירות של ניסיון לרצח, החזקת סכין שלא כדין ושהייה בלתי חוקית בישראל במספר מקרים.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד עמוס דניאלי עולה כשבועיים לפני אירוע הדקירה  נכנס הנאשם שלא כדין לישראל דרך פרצה בגדר ההפרדה באזור קלקיליה. יום לפני האירוע גמלה בלב הנאשם ההחלטה לרצוח יהודי, על רקע תחושת זעם ושנאה כלפי יהודים .הנאשם הביא בחשבון את האפשרות כי ייהרג במהלך ביצוע הפיגוע, וראה במוות כזה "מות קדושים".

לצורך מימוש תכניתו, רכש הנאשם באום אל פחם סכין שאורך להבה כ- 10 ס"מ  והסתיר אותו בתוך נעלו. כמו כן חיפש הנאשם באינטרנט  מקום הומה בקהל יהודי על מנת לבצע בו את הפיגוע ובסוף בחר בעיר עפולה כיעד לפיגוע.

טרם יציאתו לעפולה, פרסם הנאשם סטטוס פרידה בפרופיל הפייסבוק שלו.סמוך לשעה 19:00, בשדרות ארלוזורוב, הבחין הנאשם בחייל אשר היה בדרכו לביתו לחופשה.  הנאשם  התנפל על החייל  ודקר אותו פעמים רבות באכזריות. החייל נחלץ לבסוף מהנאשם  עקב תושייתו ובעזרתם של עוברים ושבים.

כתוצאה מכך נגרמו לחייל חבלות חמורות והוא הובהל לבית החולים "העמק", ישירות לחדר הלם.הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

unnamed (1)

נסיכת הרשת

חשבון האינסטגרם שפתחה בטעות ו- 48 אלף עוקבים שבאו בעקבותיו. הילדות בעכו, הבלונד והתואר במשפטים. החלום להצליח בבוורלי הילס, ההזמנה משאנל, הפרידה הכואבת מסבתא ועל היחסים עם חלי ממן. הבלוגרית עדן- מארי חביב ארזה מזוודה וטסה לעשות את הוליווד

קארין כהן

האחיות שרואות הכל

רב"ט קארין כהן ורב"ט אופק כהן מעפולה, הן תאומות המשרתות כתצפיתניות * הן התגייסו בהפרש של חודש ומשרתות בגזרות שונות * "זה אחד התפקידים הכי חשובים בצבא. יש אנשים שלא מבינים את חשיבותו כי הם לא מכירים מספיק, אבל מי שרואה את מה שאנחנו עושות מבין", הן קובעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *