בית / בחירות מקומיות 2018 / גרינברג גאה בהבראת ההיכל, קונינסקי מבטיח מקסימום שקיפות

גרינברג גאה בהבראת ההיכל, קונינסקי מבטיח מקסימום שקיפות

 

המועמדת לראשות העירייה רינה גרינברג ביקשה השבוע להזכיר באיזה מצב היה היכל התרבות לפני כשש שנים. המועמד קונינסקי מתחייב: שידור ישיר מישיבות המועצה

משה קונינסקי צילום אלכס הובר
משה קונינסקי צילום אלכס הובר

ביום חמישי שעבר נחתמה עונת המינויים של היכל התרבות בכרמיאל עם ההצגה "רומיאו ואמא" מאת גור קורן וגלעד קמחי. בהצגה ניתן היה לצפות בכל ערב בשבוע שעבר. הישג גדול להיכל.

רינה גרינברג ביקשה השבוע להזכיר כי ב-2012 היכל התרבות היה שקוע בגירעון כבד של כ-6 מיליון שקלים. בצל האיום על סגירתו, הוחלט בעירייה להכין תוכנית הבראה שתביא לאיזון המצב הכלכלי. במסגרת תוכנית זו הועבר להיכל תקציב בסך של כ-3 מיליון שקלים. ההיכל שופץ, שודרג והותקנה בו מערכת מיזוג אוויר חדשה.

"את פירות השדרוג חשו גם התושבים והם הגיעו להיכל בהמוניהם. התוצאות היו בהתאם. את שנת 2016 כבר ניתן היה לסכם בעודף תקציבי של 188 אלף שקלים  והצפי לסיום שנת 2017, שהדוחות לגביה טרם פורסמו, הוא עודף של כחצי מיליון שקלים", אמרה גרינברג השבוע.

חבר המועצה ודובר מטה הבחירות של מ"מ גרינברג, אבי קוריאט: "על תוכנית ההבראה חתומים אלדר, גרינברג, מנכ״לית ההיכל לילך וקסמן-רנה וגזבר ההיכל חגי אפליקר. בסופו של דבר אנחנו לא רק חברי מועצה ובעלי תפקידים, אנחנו קודם כל תושבים שרוצים לחיות בעיר מתקדמת ולהיות גאים בה. כשאני יושב בהיכל חדיש וממוזג, כמה מטרים מהבית שלי, וצופה בהצגה של תיאטרון הקאמרי – אני יודע שכרמיאל מספקת לתושביה מה שהם ראויים לו. זאת הייתה ותהיה המשימה שלנו תמיד״.

רינה גרינברג - צילום ראובן פוטוצ'ינסקי
רינה גרינברג – צילום ראובן פוטוצ'ינסקי

ובגזרה של קונינסקי

המועמד לראשות העירייה משה קונינסקי, מתכוון, לאחר היבחרו לראשות העיר, לאפשר לתושבים להשתתף בישיבות מועצת העיר ואף לשדר אותן און ליין באתר האינטרנט של העירייה כפי שנהוג לעשות ברשויות מקומיות רבות. בנוסף מתחייב קונינסקי לפרסם את תמלילי ישיבות המועצה באתר האינטרנט של העירייה בתוך שבוע עד 10 ימים ממועד קיומן.

קונינסקי אמר השבוע במפגש פעילים: "אין צורך להכביר מילים על חשיבות השקיפות והנגישות לישיבות המועצה, לכלל הציבור, לאור העובדה שהחלטות המועצה משפיעות בעיקר על התושבים והן לעיתים משמעותיות ביותר לגביו".

לדברי קונינסקי, בעידן המודרני, ניתן לשתף ולעדכן את הציבור באמצעות שידור ישיבות המועצה באתר העירייה.

קונינסקי: "אני מתחייב לדאוג לכך שישיבות מועצת העיר יהיו פתוחות לקהל הרחב, לשמיעת הדיונים, ותושבים שלא יוכלו להגיע, יוכלו לצפות בהן און-ליין. שיתוף התושבים בדרך קבלת ההחלטות היא חשובה והכרחית וזו דרך הניהול שלי".

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *