יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / גליל מערבי / ספורט גליל מערבי / שיט: הפועל-זבולון עכו זכו במקום הראשון

שיט: הפועל-זבולון עכו זכו במקום הראשון

שתי תחרויות שייט ארציות התקיימו בסוף השבוע במפרץ חיפה בניהול וארגון מועדון שייטים כרמל ואגודת יורדי ים זבולון ישראל.

הראשונה "שיוט לזכר אח"י אילת" התקיימה ביום שישי מול הכניסה לנמל חיפה בהשתתפות ספינת טילים של חיל הים וכללה טקס הנחת זרים לכבוד לוחמי המשחתת איל. מיד בסיום הטקס התקיימה תחרות שייט מפרשיות ליאכטות ו"סנוניות" מפרש. בתחרות התנהלו שני מקצים לכל דגם והשתתפו יותר מ- 300 שייטים.

צוות סנונית עם שישה שייטים ממועדון השייט "הפועל-זבולון עכו" זכה במקום הראשון; צוות "צופי ים חיפה" זכה במקום השני וצוות ממועדון ימי חדרה במקום השלישי.

 ביום שבת התקיים השיוט המסורתי לזכר הזוג ראובן ואסתר פלצור ז"ל שנהרגו בפיגוע מחבלים בשנת 1984 עת שהפליגו לקפריסין עם היאכטה שלהם לחופשה. התחרות לזכרם התנהלה השנה במזג אוויר מצויין עם רוחות מערביות בינוניות בעוצמה של 10-13 קשר וים רגוע ללא גלים.

מנהל הפועל עכו-זבולון, ליאור דהן: "התחרות הייתה צמודה ובחלקים מסוימים אף דרמתית כאשר חלופת מיקום הסירות המובילות השתנתה בכל קטע של המסלול. בסופו של דבר זכו הצוותים מעכו במקום הראשון והשני בדגם הסנוניות וצוות של צופי הים חיפה במקום השלישי".

תחרות השייטים
"שיוט לזכר אח"י אילת" (באדיבות מועדון השייט "הפועל-זבולון עכו")

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

קהל יש, מה עם הקבוצה? אוהדי הפועל עכו צילום: אדריאן הרבשטיין

כמה עולה כרטיס למשחק של הפועל עכו?

הפועל עכו החלה במכירת מנויים לעונה הקרובה. עד כה, רכשו כמה עשרות אוהדים אדוקים את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *