בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / עולים חדשים נקלטו בנהריה

עולים חדשים נקלטו בנהריה

ראש עיריית נהריה ז'קי סבג עם העולים החדשים (צילום: עיריית נהריה)
ראש עיריית נהריה ז'קי סבג עם העולים החדשים (צילום: עיריית נהריה)

ביום חמישי האחרון קיבל ראש עיריית נהריה, ז'קי סבג, את פניהם של עולים חדשים, שהחליטו להפוך את נהריה לעיר מגוריהם. סבג: "בחרתם בחוכמה בנהריה ואני בטוח שתוכלו ליהנות בה. נהריה היא עיר מרהיבה ביופייה וכל אחד יכול למצוא כאן דברים שהוא אוהב לעשות. אנו נעניק לכם טיפול אישי ומסור כבר מרגע הגעתכם לעיר כפי שאתם יכולים לראות ממפגש זה, ומחלקת הקליטה בנהריה תלווה אתכם לאורך כל קשיי הקליטה ותעשה ככל העולה בידם על מנת להפוך את המעבר שלכם לקל ונעים.

"בשנים האחרונות פועל רבות סגן ראש העירייה ומ"מ דימה אפשטיין, על מנת לעודד את ההגירה החיובית לעיר והיום פעולות אלו נושאות פרי כאשר אתם ניצבים מולי בישראל כחלק מתושביה של העיר נהריה והצפון, חלקכם היו בנהריה במהלך ביקור בעבר וכתוצאה מהביקור החלטתם לבצע הגירה חיובית לעיר ואנו שמחים שבחרתם לעשות זאת.

"בנהריה תוכלו ליהנות מגני ילדים מטופחים, בתי ספר מסודרים, מרכזים קהילתיים עבור הילדים הפועלים בשעות הצהריים מדי יום ברחבי השכונות, טיילת ים מרהיבה ביופייה ומתקני כושר ומגרשי ספורט הפזורים בכל רחבי העיר. אנחנו כאן לרשותכם בכל שלב". במהלך קבלת הפנים חולקו לילדי העולים ילקוטים לשנת הלימודים הקרובה.

בדוק גם

אוריאל מלכה קובע מזוזה במטה - צילום אלכס הובר

רינה גרינברג פתחה את מטה הבחירות

  רינה גרינברג, המתמודדת על ראשות העירייה, פתחה את מטה הבחירות שלה. אני מציגה עשייה …

יואב קליין - צילום אלכס הובר

יואב קליין הצטרף למשה קונינסקי: "אני לא מחפש לעצמי תפקיד"

יו"ר ההסתדרות במרחב, שהצטרף השבוע לרשימת "רק כרמיאל", מצהיר: "ברגע שקונינסקי יסטה מהקו שלי בנושא העובדים, אני שם את המפתחות. הנאמנות שלי היא קודם כל לעובדים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *