בית / גליל מערבי / נהריה / כשדומינו'ס פיצה פגשה את "צפון-1"

כשדומינו'ס פיצה פגשה את "צפון-1"

הפיצה והעיתון בדרך אליכם. קריאה מהנה ובתיאבון! (צילום: יח"צ)
הפיצה והעיתון בדרך אליכם. קריאה מהנה ובתיאבון! (צילום: יח"צ)

דומינו'ס פיצה והעיתונים "צפון-1" ו"חדשות נהריה" מכריזים על שיתוף פעולה, ואתם מרוויחים. כל מי שיזמין דומינו'ס פיצה בסופי שבוע, יקבל עם המשלוח גם את עיתון "צפון-1", איתו הוא יוכל להעביר סוף שבוע בכיף ולהתעדכן במה שקורה.

בדומינו'ס פיצה שמו להם למטרה – לעשות טוב לאנשים. פיצה היא לרוב ארוחה קבוצתית. היא הולכת טוב עם משחקי ספורט ובמפגשי חברים. לדומינו'ס פיצה ולעיתוני "צפון-1" ו"חדשות נהריה" יש חיבור עם הקהילה, וזו התפישה המובילה את שיתוף הפעולה בין שני הגופים.

טל גלעד, מנהל סניף דומינו'ס פיצה בנהריה: "אנחנו גאים לשתף פעולה עם גורם תקשורתי מקומי שמביא ערך לקהילה כמו שאנחנו מביאים ערך לקהילה, ואני מקווה לשיתוף פעולה ארוך טווח".

מבצע נוסף, שבו יצאו בדומינו'ס פיצה נהריה והוא בלעדי לקוראי "צפון-1" ו"חדשות נהריה": שתי פיצות משפחתיות, 100 אחוז מוצרלה, ב-90 שקלים בלבד.

בדוק גם

הבנייה בחוף אכזיב (צילום: אדריאן הרבשטיין)

נכשל הליך הידברות בין היזמים בחוף אכזיב למטה המאבק 

השבוע דיווחו אזרחים על עבודות חריגות  על שפת המים וחפירות טרקטורים בסמוך למפעל איתנית בחוף …

IMG-20180224-WA0375

התחזית: שלג בכרמיאל בחודש יולי

נשמע כמו חלום? תלוי איך מסתכלים על זה. הבלט הלאומי הרוסי על הקרח סנט פטרסבורג יעלה בפסטיבל כרמיאל הקרוב את "מפצח האגוזים", הקלאסיקה של כל הזמנים, בהפקה מושקעת שלא נראתה כמותה. יותר מ-40 רקדנים בתלבושות הוט קוטור, תפאורה מרהיבה שנבנתה בעבודת יד וסיפור אחד קסום על ילדה שקיבלה במתנה בובה מיוחדת במינה. אם תרצו, אין זו אגדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *