יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / גליל מערבי / נהריה / כשדומינו'ס פיצה פגשה את "צפון-1"

כשדומינו'ס פיצה פגשה את "צפון-1"

הפיצה והעיתון בדרך אליכם. קריאה מהנה ובתיאבון! (צילום: יח"צ)
הפיצה והעיתון בדרך אליכם. קריאה מהנה ובתיאבון! (צילום: יח"צ)

דומינו'ס פיצה והעיתונים "צפון-1" ו"חדשות נהריה" מכריזים על שיתוף פעולה, ואתם מרוויחים. כל מי שיזמין דומינו'ס פיצה בסופי שבוע, יקבל עם המשלוח גם את עיתון "צפון-1", איתו הוא יוכל להעביר סוף שבוע בכיף ולהתעדכן במה שקורה.

בדומינו'ס פיצה שמו להם למטרה – לעשות טוב לאנשים. פיצה היא לרוב ארוחה קבוצתית. היא הולכת טוב עם משחקי ספורט ובמפגשי חברים. לדומינו'ס פיצה ולעיתוני "צפון-1" ו"חדשות נהריה" יש חיבור עם הקהילה, וזו התפישה המובילה את שיתוף הפעולה בין שני הגופים.

טל גלעד, מנהל סניף דומינו'ס פיצה בנהריה: "אנחנו גאים לשתף פעולה עם גורם תקשורתי מקומי שמביא ערך לקהילה כמו שאנחנו מביאים ערך לקהילה, ואני מקווה לשיתוף פעולה ארוך טווח".

מבצע נוסף, שבו יצאו בדומינו'ס פיצה נהריה והוא בלעדי לקוראי "צפון-1" ו"חדשות נהריה": שתי פיצות משפחתיות, 100 אחוז מוצרלה, ב-90 שקלים בלבד.

בדוק גם

רמי דניאל אלבז צילום אלכס הובר

"טראמפ עלול לסיים את כהונתו בשנה הבאה"

  לנומרולוג רמי דניאל אלבז מכרמיאל היו כמה תחזיות, בהן קלע בול. לבקשת "צפון-1" ניתח …

קרני צור - צילום פרטי

השנה הגדולה של יופיטר

האסטרולוגית קרני צור ממעלה צביה צופה שנה מאתגרת בתחומי החינוך והתקשורת בארץ ובעולם * "אני מאמינה שנראה בשנת תשע"ט הרבה מאוד המצאות חדשות תופסות תנופה ומתממשות ומעלות את כל העולם לפלטפורמה חדשה. חידושים המשנים לגמרי את כללי המשחק והמציאות הקיימת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *