בית / גליל מערבי / דרמה בכרמיאל: אדם התבצר עם בנו ואיים לפוצץ את עצמו

דרמה בכרמיאל: אדם התבצר עם בנו ואיים לפוצץ את עצמו

תושב כרמיאל התבצר ביום שישי האחרון בדירתו כשהוא מאיים לפוצץ עצמו באמצעות בלון גז ומצית שאחז בידו. בנו שהה באותה עת יחד עמו בדירה. לאחר משא ומתן עם סגן מפקד תחנת כרמיאל רפ"ק אמג'ד שייח, ושיחה טלפונית עם סגנית ראש העירייה רינה גרינברג, הסכים להכניס את  רפ"ק שייח לדירה. אתמול (שלישי) הוארך מעצרו.

ביום שישי בבוקר הגיע לתחנת כרמיאל אישה שסיפרה כי בעלה כלא אותה בבית במשך כל הלילה תוך שהוא כובל אותה באזיקים למיטה. רק סמוך לשעת הגעתה לתחנה היא הצליחה להשתחרר.

עם הגשת התלונה, יצאו ניידות לבית בו מתגוררת המשפחה. הבית נמצא בקומת קרקע, הדלת הייתה נעולה ולא ניתן היה להיכנס.  רפ"ק אמג'ד שייח הצליח להבחין דרך החלון כי האיש אוחז בבלון גז, והוא אף נופף במצית והודיע כי בכוונתו לפוצץ עצמו במידה והשוטרים יפרצו לבית, בשלב הזה גם היה ברור כי בנו נמצא יחד עמו בדירה.

רפ"ק שייח ניסה לדבר אל ליבו של האיש ולשכנעו , ללא הואיל. בהמשך התברר כי התושב עבד בעירייה בעבר יחד עם גרינברג. האיש נאות לשוחח עם גרינברג בטלפון, וזו שכנעה אותו כי טוב יעשה אם יאפשר לרפ"ק שייח להיכנס לדירה.

לאחר שנכנס לדירה, התברר לשייח כי האיש ממשיך לאחוז במצית ועדיין מאיים, אך בשיחת דיבוב עמו, הוא נרגע. האיש נלקח על ידי השוטרים לתחנה ומשם לבדיקה פסיכיאטרית. חוות הדעת של בית החולים הפסיכיאטרי הייתה כי האיש אחראי למעשיו והוא יכול לעמוד לדין. בשל כך נלקח למעצר והובא בפני שופט.

הכתבה המלאה ביום שישי בצפון 1 כרמיאל

בדוק גם

נאור אלבז. צילום: דניאל אליאש

נאור רוצה לחיות

נאור אלבז מבוסתן הגליל נלחם על חייו. גידול סרטני בראשו לקח את ראייתו כבר בגיל  עשרה חודשים. …

נחום קדמיאל מעניק תעודה לראש העיר עדי אלדר - צילום עיריית כרמיאל

עשרת אלפים מבקרים הגיעו לפסטיבל המוטורי בכרמיאל

מעלה מ 10,000 איש הגיעו היום (ראשון) לכרמיאל לחגיגה המוטורית המסורתית בשיתוף הרשות הלאומית לזהירות בדרכים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *