בית / גליל מערבי / דרמה בכרמיאל: אדם התבצר עם בנו ואיים לפוצץ את עצמו

דרמה בכרמיאל: אדם התבצר עם בנו ואיים לפוצץ את עצמו

תושב כרמיאל התבצר ביום שישי האחרון בדירתו כשהוא מאיים לפוצץ עצמו באמצעות בלון גז ומצית שאחז בידו. בנו שהה באותה עת יחד עמו בדירה. לאחר משא ומתן עם סגן מפקד תחנת כרמיאל רפ"ק אמג'ד שייח, ושיחה טלפונית עם סגנית ראש העירייה רינה גרינברג, הסכים להכניס את  רפ"ק שייח לדירה. אתמול (שלישי) הוארך מעצרו.

ביום שישי בבוקר הגיע לתחנת כרמיאל אישה שסיפרה כי בעלה כלא אותה בבית במשך כל הלילה תוך שהוא כובל אותה באזיקים למיטה. רק סמוך לשעת הגעתה לתחנה היא הצליחה להשתחרר.

עם הגשת התלונה, יצאו ניידות לבית בו מתגוררת המשפחה. הבית נמצא בקומת קרקע, הדלת הייתה נעולה ולא ניתן היה להיכנס.  רפ"ק אמג'ד שייח הצליח להבחין דרך החלון כי האיש אוחז בבלון גז, והוא אף נופף במצית והודיע כי בכוונתו לפוצץ עצמו במידה והשוטרים יפרצו לבית, בשלב הזה גם היה ברור כי בנו נמצא יחד עמו בדירה.

רפ"ק שייח ניסה לדבר אל ליבו של האיש ולשכנעו , ללא הואיל. בהמשך התברר כי התושב עבד בעירייה בעבר יחד עם גרינברג. האיש נאות לשוחח עם גרינברג בטלפון, וזו שכנעה אותו כי טוב יעשה אם יאפשר לרפ"ק שייח להיכנס לדירה.

לאחר שנכנס לדירה, התברר לשייח כי האיש ממשיך לאחוז במצית ועדיין מאיים, אך בשיחת דיבוב עמו, הוא נרגע. האיש נלקח על ידי השוטרים לתחנה ומשם לבדיקה פסיכיאטרית. חוות הדעת של בית החולים הפסיכיאטרי הייתה כי האיש אחראי למעשיו והוא יכול לעמוד לדין. בשל כך נלקח למעצר והובא בפני שופט.

הכתבה המלאה ביום שישי בצפון 1 כרמיאל

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

סרט מלחמה (פנתרמדיה)

שלומי: ההורים דורשים כיתה לחינוך המיוחד

הורים משלומי ומהסביבה דורשים  שתיפתח בשנת הלימודים הבאה כיתת תקשורת (חינוך מיוחד) רב גילאית בבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *