22 יקביי בוטיק מהמובילים בארץ ובעולם מגיעים לחיפה, פסטיבל היין של הרמיטאז' בחג שבועות יוצא לדרך

22 יקביי בוטיק מהמובילים בארץ ובעולם מגיעים לחיפה, פסטיבל היין של הרמיטאז' בחג שבועות יוצא לדרך

ברחבת הסניף החיפאי של רשת האלכוהול הרמיטאז' יתקיים בתאריכים 31.5.22-1.6.22 בין השעות 16:00-22:00 פסטיבל היין של שבועות, לעמוד הפסטיבל ורכישת כרטיסים גללו למטה
אירוע פסטיבל יין לשבועות בהרמיטאז' (צילום: איתן זריהן)

האירוע יתקיים במתחם מיוחד שייבנה מתחת לכיפת השמיים ברחבת מרכז הקונגרסים לכבוד חג השבועות. במקום תוצב תפאורה מרשימה ברוח חג השבועות עם קוביות חציר גדולות, מקומות ישיבה ושולחנות בר, לצד להקה חיה שתנגן מוזיקה.

לעמוד פסטיבל היין ורכישת כרטיס לחצו כאן

כל משתתף שירכוש כרטיס לפסטיבל, יקבל בכניסה כוס יין מקריסטל ויוכל ליהנות מטעימות חופשיות מתוך מאות בקבוקי היין במקום וכמובן לשמוע את סיפורם של היינות השונים מפי אנשי המקצוע של היקב. היינות ימכרו במחירים מיוחדים לחג וכל משתתף יקבל מתנה בשווי של 20 ₪ לרכישת יין הביתה בחנות הצמודה.

במקום יוצבו גם עמדת גבינות מבית באשר עם מאות גבינות פרימיום מרחבי העולם בה ניתן יהיה לרכוש פלטות גבינות מיוחדות אשר מותאמות עבור היין אותו אתם שותים. בנוסף, ניתן יהיה ליהנות מדוכן בשרים מעושנים בעמדה של דודא מיט בוקס.

לעמוד פסטיבל היין ורכישת כרטיס לחצו כאן

בפסטיבל תושק בבלעדיות מהדורה חדשה של יין צרפתי בשם וויספרינג אנג'ל. בין היקבים המשתתפים בפסטיבל: יקב קסטל, יקבל רזיאל, יקב פסגות, יקב לוריא, יקב צובה, יקב וויתקין, יקב יתיר, יקב פלדשטיין, יקב אפוד, יקב בן דוד, רמת נגב, יקב יזרעל, יקב אדיר, יקב כנות, יקב יפו, יקב רקנאטי, יקב מיראבל, יקב טומאסי, יקב וויספרינג אנג'ל​, יקב הרי גליל, יקבי רמת הגולן​ ומגוון של יקבים מובילים נוספים.

אירוע פסטיבל יין לשבועות בהרמיטאז' (צילום: בן יוסטר)

כתובת: קדושי יאסי 2 חיפה

מתי? 31.5-1.6 החל מ-16:00 עד 22:00

עלות: 119 ש"ח כולל שובר מתנה על סך 20₪ לרכישת יין הביתה.

לרכישת כרטיסים >> לחצו כאן <<

או בטל': 055-8838347

אירוע פסטיבל יין לשבועות בהרמיטאז' (צילום: איתן זריהן)

אהבתם? שתפו!

תגיות

אולי גם יעניין אותך

שיתוף ברשתות החברתיות