יום שישי , מרץ 22 2019
בית / בחירות מקומיות 2013 / מתמודדים לראשות עיר / צביקה ברקאי: זמן לקפיצת מדרגה
צביקה ברקאי (יח"צ)
צביקה ברקאי (יח"צ)

צביקה ברקאי: זמן לקפיצת מדרגה

צביקה ברקאי (יח"צ)
צביקה ברקאי (יח"צ)

סיעה: "מנהיגות חדשה לקרית ביאליק"

מי אני: "צביקה ברקאי, בן 55, נשוי פלוס שניים, תושב קרית ביאליק ב-20 השנים האחרונות. בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, תואר שני במדעי המדינה, דוקטור למדעי המדינה ובוגר הקולג' לפיקוד ומטה של המרינס בארה"ב. שירתתי בצה"ל במשך 28 שנים בתפקידי פיקוד בכירים, רובם בחטיבת גולני ובכלל זאת מפקד של חטיבות חי"ר, מפקד רמת הגולן, מפקד מחוז חיפה וקצין האג"ם של כל פיקוד העורף במדינת ישראל. הייתי ממונה על עשרות אלפי אנשים ומפקד על מערכות גדולות המשלבות גופי צבא, ביטחון לצד גופים אזרחיים. פיקדתי על קרבות ומבצעים רבים ובכלל זאת הקרב הידוע לכיבוש הבופור. לאחר שהשתחררתי פניתי לעסקים והקמתי חברות מצליחות העוסקות במסחר במוצרי דלק ואנרגיה".

מה אני מציע: "קפיצת מדרגה משמעותית באיכות החיים בכל התחומים הרלבנטיים לכל אחד ואחד, ובכלל זאת יצירת היצע של אלפי מקומות עבודה לציבור, מרכזי בילוי, תרבות וספורט לרווחת הכול, מערך חינוך מתקדם ומודרני ומהטובים בארץ, מענה ספציפי לצורכי הדור הצעיר ובכלל זה מכללה אקדמית בעיר ומלגות מוגדלות וכן דיור מוזל (להשכרה וקניה) לצד מחירי ארנונה סבירים.

"עוד אני מציע איכות חיים משופרת לגמלאים הבאה לידי ביטוי במרכזי פעילות עירוניים ומרכזי ספורט שכונתיים בצד מערך בריאות מתקדם המבוסס על בית חולים אזורי ותחנת מד"א בעיר. מעל הכל, מערכת עירונית הפועלת על פי דפוסים ציבוריים נקיים חפה מפרוטקציוניזם שחיתות ושיקולים זרים שאינם מעמידים את האינטרס הציבורי במקום הראשון. שמתי לעצמי מטרה לפעול למען הקהילה שבה אני חי ובמסגרת זו פתחתי וניהלתי במשך שנים כיתות לימוד בחינם לילדים שמתקשים בלימודי מתמטיקה ממשפחות שידן אינה משגת. במקביל, אני פועל במשך שנים רבות מטעם משרד הביטחון ומשרד החינוך לעיצוב ערכים חיוביים בקרב הנוער ובמסגרת זו מעביר סדנאות לנוער לפני גיוס. במישור הציבורי, בחמש השנים האחרונות אני חבר במועצת העיר מטעם רשימת מנהיגות חדשה לקרית ביאליק".

למה אני: "כי אני מביא איתי מנהיגות חדשה המייצגת הצלחה מוכחת ועשייה רבת היקף בכל תחומי החיים (ביטחון, עסקים, חינוך ופעילות ציבורית) ומגיע לפעילות הציבורית למען האינטרס הציבורי בלבד וחף מכל אינטרס אישי, פרטי וכלכלי כלשהו".

בדוק גם

אבי אלקבץ מצביע (צילום: כפיר בזק)

עפולה: אבי אלקבץ ויצחק מירון נפגשו בקלפי

בתזמון מדויק הופיעו שני המתמודדים לראשות עיריית עפולה לקלפי. אלקבץ הגיע עם עדת מעריצים, מירון עם אחיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *