יום שלישי , מרץ 19 2019
שוקי קדוש. מתכון לחיים חדשים. צילום: זיו לסמן
שוקי קדוש. מתכון לחיים חדשים. צילום: זיו לסמן

מנת השף

לפני כשנה וחצי החליט השף שוקי קדוש מקרית חיים לעזוב את מסעדת השף שהקים לפני מספר שנים ולעבור להיות השף של אולמי סנדרין בצומת רגבה. השבוע הוא מדבר על ההחלטה לעזוב מסעדה שהקים, על פרויקט חייו ועל הנישואים החדשים.

קדוש, בן 35, פתח לפני מספר שנים את מסעדת "שוקה" בצומת הצריף, יחד עם חבר ילדות, ליאור מויאל. לפני כשנה וחצי נפלה ההחלטה. "הגענו למצב בו המסעדה עובדת, אבל זה לא מספיק בשביל שני שותפים והחלטנו לסגור" הוא מספר השבוע, "כל אחד התחיל לחפש לו את דרך המילוט מהעסק, כדי למצוא משהו שיביא משכורת הביתה. החלטתי שאני יוצא לשוק ופגשתי את שוקי חזן, בעל סנדרין".

לוקח הכול כשיעור לחיים. שוקי קדוש. צילום: זיו לסמן

לפני כשנתיים עלו חייו האישיים על המסלול הנכון לאהבה. "הכרתי את אוריאן במועדון הנתב"ג", הוא מספר בחיוך. קצת לפני שנישאו, עברה אוריאן בן שטרית, בת 34, אירוע מוחי מאוד קשה בעקבות שימוש בגלולות נגד הריון ועישון. קדוש שהגיע הביתה הבחין שמשהו לא כשורה עם בן שטרית, הבהיל אותה לבית החולים וחייה ניצלו. "עברתי שנה לא קלה עם אוריאן. היא קיבלה אירוע מוחי חזק מאוד, אבל המזל היה שזה קרה איתי. לא הייתי אמור להיות בכלל בבית, ממש במקרה הגעתי. היא יצאה מזה והכל בסדר, נישאנו וכיף לנו ביחד, ועכשיו אנחנו עובדים על ילדים. מכל מצב שהייתי בחיים למדתי לטוב או לרע, לקחתי את זה כשיעור לחיים".

הסיפור המלא יתפרסם מחר ב:"הד הקריות"

שוקי קדוש. מתכון לחיים חדשים. צילום: זיו לסמן

בדוק גם

שוקי חזן ושלומי קדוש

הרכש הקולינרי הנוצץ של השנה בצפון: השף שוקה קדוש

מונה לשף הראשי של "אחוזת סנדרין" ברגבה. קדוש, ייסד את המסעדה היוקרתית בקריות "שוקה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *