יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / הד הקריות / תרבות ופנאי בהד הקריות / היום יתקיים בחיפה יום המורה החיפאי
מורה אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה

היום יתקיים בחיפה יום המורה החיפאי

במהלך החודש האחרון נקראו הורים וילדים לכתוב כמה מילים על מורה שנחרת בזיכרונם, שהשפיע על חייהם והפך את שהותם בבית הספר לחוויה לימודית, מאתגרת ולא פחות חשוב גם מהנה.

במהלך יום המורה החיפאי, יועלו סטטוסים לעמוד הפייסבוק של עיריית חיפה. סטטוסים אלה ילוו את אירועי יום המורה בחיפה, שיכללו שיעורים "הפוכים" שיועברו בכיתות על ידי תלמידים, אירועי הוקרה על ידי ועדי הורים, מפגשים עם אנשי רוח וחברה בנושא מעמדו ותפקידו של המורה במאה ה-21, טורנירים בין מורים לתלמידים, ראיונות "מורים בג'ינס" והופעות סטנד-אפ על סיטואציות שרק מורים מתמודדים עימם.

יום המורה הבינלאומי הוכרז על ידי ארגון אונסק"ו לציון יום פרסומו של מסמך בינלאומי, אשר המליץ על נקיטת צעדים לשיפור מעמד המורים. בעיריית חיפה הוחלט לאמץ את הרעיון ולהרחיבו לפעילות שוטפת המתקיימת ברוח זו, לאורך כל שנת הלימודים.

ראש עיריית חיפה יונה יהב: "החלטנו לציין את יום המורה נוכח החשיבות הרבה אותה אנו מייחסים לתפקיד המורים בעיצוב הדור הבא. המורים הם ההון האנושי אותו יש לטפח. כרשות מקומית אשר בראש מעייניה עומד חיזוק והעצמת החינוך של ילדי העיר, אנו רואים לעצמנו חובה להצדיע למורים ולהודות להם על חלקם החשוב בגידול וחינוך ילדינו".

בדוק גם

גן ילדים אילוסטרציה

הימים הפתוחים בגני הילדים חוזרים לחיפה

בעקבות ביטולם של הימים הפתוחים בארץ ומתוך הכרת חשיבותם להורים, הורתה היום (יום שלישי) ראש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *