מאות דוחות נרשמו בתוך יומיים

נהגי הרכב הכבד ניצבים בראש הרשימה של נהגים שביצעו עבירות תנועה מסכנות חיים במסגרת מבצע שערך אגף התנועה של המשטרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
פעילות של משטרת התנועה. צילום: דוברות המשטרה
פעילות של משטרת התנועה | צילום: דוברות המשטרה

במבצע של משטרת התנועה בכבישים הבין עירוניים באזור הצפון, נרשמו יותר מ-680 דוחות נגד נהגים שביצעו עבירות המוגדרות כעבירות המסכנות חיי אדם.

במסגרת המאמץ המתמשך של משטרת ישראל במאבק בתאונות הדרכים, הגובות מחיר יקר בחיי אדם בכל שנה, אגף התנועה שם לו למטרה להגביר את האכיפה בעבירות מסכנות חיים ובריונות הגורמות לתאונות דרכים. ביום שני, בשעות הבוקר המוקדמות החל אגף התנועה במבצע אכיפה רחב היקף בכבישים הבין עירוניים בצפון. בפעילות נוטלים חלק משטרת התנועה הארצית, סיירת האופנועים ויחידת רכב כבד.

חלק מהעבירות שנאכפו על ידי אגף התנועה: ️57 דוחות נרשמו בגין נהיגה במהירות מופרזת. 96 דוחות נרשמו בגין שימוש בטלפון נייד.️ 130 דוחות נרשמו לנהגי רכב כבד שביצעו עבירות תנועה מתוכן נרשמו 56 איסורי שימוש למשאיות בהן התגלו ליקויי בטיחות ותקינות. 61 דוחות נרשמו לאחר שמבצע העבירה תועד באמצעות מצלמה בעת ביצוע עבירה של היסח דעת.

מאגף התנועה במשטרה נמסר כי פעילות האכיפה נועדה לאכוף את השמירה והציות לחוקי התנועה, תוך שילוב אמצעים שונים, גלויים וסמויים כדי להגביר את הנוכחות והמשילות בכבישים, וכן להרתיע את הנהגים פורעי החוק וזאת על מנת להגביר את הביטחון בקרב ציבור משתמשי הדרך. שוטרי אגף התנועה ימשיכו בפעילות אכיפה במטרה לייצר הרתעה ולהגביר את סיכויי מבצעי העבירות להיתפס.

לחדשות נוספות בהד הקריות לחצו כאן * לדף הפייסבוק שלנו לחצו כאן*

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram