יום ראשון , מרץ 24 2019
בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / כמה שוות שלוש שנות זוגיות?
אילוסטרציה (PantherMedia)
אילוסטרציה (PantherMedia)

כמה שוות שלוש שנות זוגיות?

עו"ד דורי שוורץ (צילום: עצמי)
עו"ד דורי שוורץ (צילום: עצמי)

ידוע בציבור קיבל רכוש בשווי מיליוני שקלים מבת זוגו, לאחר שלוש שנות זוגיות בלבד. הגבר, בן 35 מאזור הקריות, הגיש תביעה נגד בת זוגו לשעבר, בדרישה שבית המשפט יכיר בו כידוע בציבור שלה. בנוסף, הגיש הגבר, באמצעות עורך דינו דורי שוורץ, תביעה שבה טען שמגיע לו חלק מהרכוש שצברו יחד במהלך שלוש שנות זוגיות וחיים משותפים.

כבר בפתח ההליך המשפטי, הוצגו בפני בית המשפט ראיות חותכות המוכיחות כי בני הזוג חיו תחת אותה קורת גג במשך שלוש שנים וניהלו משק בית משותף כבעל ואישה לכל דבר. בתחילה ניסתה בת הזוג לטעון כי בן זוגה לשעבר הונה אותה וגנב ממנה כספים בהיקף ניכר. האישה אף הגישה תביעה נגדית על סך מיליון שקלים.

אולם בבית המשפט הבינה, ככול הנראה, בת הזוג כי אם היא תמשיך לנהל את המשפט עד סופו, קיים סיכוי גדול כי תפסיד הרבה יותר רכוש ממה שהגבר הסכים לקבל ממנה במסגרת הסכם פשרה. האישה הסכימה לחתום על הסכם חלוקת רכוש, בו היא העבירה לו עסק ששוויו מוערך בשלושה מיליון שקלים ושתי דירות קטנות ששווין יחד מוערך בשני מיליון שקלים.

עו״ד דורי שוורץ מסר בתגובה: ״ישנם מקרים שבהם קיימות ראיות חותכות המובילות להסכם פשרה מהיר ללא צורך בניהול משפט עד סופו וזה בדיוק המקרה. המקרה ממחיש מדוע יש צורך לחתום מראש על הסכם ממון שנועד להגן על רכוש בעת פרידה, גם כאשר בני הזוג לא מתחתנים״.

בדוק גם

עו"ד מאי מרקוביץ (צילום: רותם אזולאי)

היסטריית הליסטריה: "אם היו מיידעים את האימהות מאילו מזונות להימנע, הילדים היו בריאים"

עו"ד מאי מרקוביץ מהיישוב אביאל, שמשרדה ממוקם בזכרון יעקב, מטפלת בתביעות של נשים שנדבקו בחיידק הליסטריה בזמן ההריון וילדיהן נפגעו קשות. אחרי שיצאה למחקר מקיף בעקבות החיידק האלים, אין לה ספק שהדבר היחיד שיכול למנוע את המקרה הבא הוא הסברה מאסיבית מצד הממסד הרפואי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *