בית / הד הקריות / חדשות בהד הקריות / הרחיבו את הלב: הוזלה משמעותית באימוץ מהכלבייה העירונית בחיפה

הרחיבו את הלב: הוזלה משמעותית באימוץ מהכלבייה העירונית בחיפה

זה הזמן לאמץ כלב, דרך הכלבייה העירונית בחיפה. בעקבות תמיכה כספית שקיבלה עיריית חיפה במסגרת "קול קורא" שהפיץ משרד החקלאות, הוזל באופן ניכר סל האימוץ לכלבים הש...
זה הזמן לאמץ חבר (צילום: עצמי)
זה הזמן לאמץ חבר (צילום: עצמי)

זה הזמן לאמץ כלב, דרך הכלבייה העירונית בחיפה. בעקבות תמיכה כספית שקיבלה עיריית חיפה במסגרת "קול קורא" שהפיץ משרד החקלאות, הוזל באופן ניכר סל האימוץ לכלבים השוהים בכלבייה העירונית.

עלותו הכספית של הליך אימוץ כלב מהכלבייה העירונית בחיפה הוזלה לאחרונה באופן משמעותי, לאחר שהנהלת השירות הווטרינרי של עיריית חיפה זכתה בתמיכה תקציבית מטעם משרד החקלאות במסגרת קול קורא, אותו הפיץ, למימון ניתוחי עיקור וסירוס כלבים השוהים בכלביות עירוניות.

בעקבות הוזלה זו, אשר תימשך עד לתום השנה הנוכחית, מי שיבקש לאמץ כלב מהכלבייה העירונית, יידרש לשלם סל אימוץ מופחת באופן ניכר, בעלות של כמאה שקלים בלבד, שיכלול תשלומי אגרות חיסונים וטיפול נגד תולעים ויהיה פטור לחלוטין מתשלום עבור ניתוח העיקור או הסירוס, שעבר הכלב, אשר עלותו מסתכמת בכ-400 שקלים.

יש להדגיש כי ההטבה החדשה חלה על אך ורק על כלבים שאינם רשומים במערכת רישום הכלבים הארצית ומוגדרים ככלבים אשר לא היו רשומים בעבר תחת בעלות כלשהי.

בהנהלת השירות הווטרינרי מקווים, כי ההטבה החדשה תסייע לעידוד התושבים לאמץ כלבים מהכלבייה ולצרף לעצמם חבר חדש למשפחה, מה שיאפשר ליותר כלבים למצוא לעצמם בית חם ואוהב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *